Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski wzięli ślub

i

Autor: @jdabrowsky/Instagram Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski wzięli ślub

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski wzięli ślub. Pokazali zdjęcia, co za stylówka!

2022-06-25 21:00

Sylwia Przybysz (24 l.) i Jan Dąbrowski (26 l.) wzięli ślub i pochwalili się zdjęciami w mediach społecznościowych! Para youtuberów powiedziała sobie sakramentalne "Tak" w ekskluzywnych, ale i tradycyjnych kreacjach. Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski są parą od 2018 roku, a o ich nadciagającym wielkimi krokami ślubie plotkowano od bardzo dawna.

Sylwia Przybysz (24 l.) i Jan Dąbrowski (26 l.) są już mężem i żoną! Nie wiesz, kim są ci ludzie? Ani chybi jesteś tak zwanym boomerem, bo to para youtuberów i idole nastolatków, a ich dokonania śledzą w internecie miliony dzieciaków. Jak na celebrytów internetowych przystało, Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski relacjonują swoje życie rodzinne na Instagramie. Pokazują między innymi córeczki Polę (2 l.) i Nelę (1 rok), które już zdążyły im się urodzić i także zostać celebrytkami.

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz wzięli ślub

Teraz nadeszła pora na relację ze ślubu! od soboty, 25 czerwca Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski są już mężem i żoną. Para youtuberów powiedziała sobie sakramentalne "Tak" w ekskluzywnych, ale i tradycyjnych kreacjach. Nie zabrakło białej sukni z welonem, a także eleganckiej marynarki i muchy. "Nie ogarniam, co się dzieje" - pisała oszołomiona Sylwia Przybysz. "Jejku, będziesz moją żoną. Coś pięknego" - wtórował jej Jan Dąbrowski.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Piotr Baron zniknął z "Trójki". Przerywa milczenie, wiadomo co się stało

PRZECZYTAJ TAKŻE: Gwiazdor "Rancza" trafił do szpitala. Bogdan Kalus w masce tlenowej

Sonda
Często oglądasz filmiki na YouTube?

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz. Kim są?

Jan Dąbrowski od 2011 roku publikuje swoje filmy na kanale JDabrowsky w serwisie YouTube. Zajmuje się grafiką komputerową i grami, popularność przyniosły mu filmy o Minecrafcie. W 2016 roku przekroczył barierę miliona obserwatorów na Youtube. Zajmuje się też dubbingiem i śpiewem, współprowadził program TVP2 The Voice Kids. Sylwia Przybysz działa na Youtube od 2012 roku. Zdobyła popularność pokazując swoje wykonania znanych piosenek, takich jak m.in. "Want U Back" Cher Lloyd. W 2014 roku wydała własny album "Plan".

PRZECZYTAJ TAKŻE: Tragedia w rodzinie Katarzyny Skrzyneckiej! "Kochał nas najbardziej na świecie"

Sonda
Czy uważasz, że zarobki na YouTube są za wysokie?

Czy jesteś BOOMEREM? Odpowiedz na kilka pytań i sprawdź, czy nie jest z Tobą aż tak źle!

Pytanie 1 z 9
Kim jest Stuu?
YouTuberów czy naukowców - kogo lepiej znamy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE