Elżbieta Dmoch

i

Autor: Piotr Grzybowski/Super Express Elżbieta Dmoch

Co u niej słychać?

Elżbieta Dmoch z 2 plus 1 przerywa milczenie. Zostawiła fanom wiadomość

2022-10-01 10:39

Elżbieta Dmoch (71 l.) była jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiej estrady lat 70. i 80. XX wieku. Niestety, 20 lat temu wokalistka zespołu 2 plus 1 całkowicie wycofała się z życia publicznego. Od tamtej pory nie wypowiada się dla mediów. Wyjątek robi jedynie dla twórców strony "Fani 2 plus 1" na Facebooku. Ostatnio przekazała swoim wielbicielom wiadomość.

Elżbieta Dmoch w latach 70. i 80. XX wieku była jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Wraz z Januszem Krukiem tworzyła zespół 2 plus 1, który wylansował pamiętne do dziś utwory, np. "Chodź, pomaluj mój świat", "Wstawaj, szkoda dnia", "Windą do nieba", "Nowy wspaniały świat", "XXI wiek" i wiele innych. Janusza Kruka i Elżbietę Dmoch połączyła nie tylko muzyka, ale również miłość. Para pobrała się w 1973 roku. Niestety, ich uczucie nie przetrwało próby czasu. Do rozwodu doszło w 1989 roku. Po śmierci mężczyzny w 1992 roku wokalistka wycofała się z życia publicznego. Jej ostatni występ odbył się 15 czerwca 2002 roku w Łomży, gdzie wraz zespołem PopArt wykonała największe przeboje z repertuaru 2 plus 1.

Elżbieta Dmoch zwróciła się do fanów. Przekazała im wiadomość

Elżbieta Dmoch wyprowadziła się z Warszawy do wsi Gładków, gdzie żyje skromnie już od wielu lat. Kobieta całkowicie wycofała się ze świata show-biznesu i unika mediów. Nie zapomniała jednak o swoich wiernych fanach i czasami kontaktuje się z nimi za pomocą Facebooka. Twórcy strony "Fani zespołu 2 plus 1" kilka razy mieli okazję odwiedzić swoją idolkę. Artystka podobno jest zachwycona działalnością fanklubu i choć nie udziela się publicznie, robi dla nich wyjątek. W kwietniu 2022 roku Dmoch przekazała swoim wielbicielom odręcznie napisaną kartkę z życzeniami Wielkanocnymi. Twórcy fanpage'a spotkali się z nią również we wrześniu, aby przekazać jej życzenia urodzinowe. Kobieta skończyła 71 lat w czwartek, 29 września 2022 roku. To właśnie wtedy na profilu "Fanów zespołu 2+1" ukazał się skan jej odręcznie podpisanego zdjęcia. Wokalistka ciepło pozdrowiła wszystkich, którzy cały czas o niej pamiętają.

- Kochani! Dzisiaj ważne święto dla wszystkich sympatyków zespołu 2 plus 1 - Elżbieta Dmoch obchodzi swoje urodziny! Kobieta wyjątkowa, bez której historia polskiej muzyki rozrywkowej nie byłaby tak barwna i imponująca. Redaktorowi udało się niedawno spotkać osobiście z Idolką i przekazać życzenia urodzinowe oraz wyrazy sympatii od fanów. Pani Elżbieta osobiście przekazuje za pośrednictwem fanklubu specjalne, urodzinowe pozdrowienia dla wszystkich swoich fanów! My natomiast składamy najserdeczniejsze życzenia - nade wszystko zdrowia, spokoju, uśmiechu. Niech w Pani sercu zawsze płonie "czerwone słoneczko" niosące pogodę ducha - czytamy na Facebooku.

Sonda
Słuchasz nadal zespołu 2 plus 1?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają