Emil Stępień skomentował nowy związek Dody

i

Autor: AKPA/Piętka

Co na to Doda?

Emil Stępień skomentował nowy związek Dody. Określił byłą żonę w zaskakujący sposób

2022-12-04 11:25

Doda (38 l.) i Emil Stępień (45 l.) byli małżeństwem w latach 2018-2021. Para rozwodziła się w atmosferze skandalu i niezgody. Do rozwodu doszło w listopadzie 2021 roku. Obecnie Doda jest szczęśliwie zakochana w Dariuszu Pachucie. Informacja o jej nowej relacji dotarła też do Stępnia. Mężczyzna skomentował związek swojej byłej żony w mediach społecznościowych.

Emil Stępień to polski producent filmowy, który w latach 2018-2021 był mężem Dody. Kobieta poinformowała o rozpadzie małżeństwa w czerwcu 2021 roku, a w listopadzie rozwód został sfinalizowany. Para rozstawała się w atmosferze niezgody i skandalu. Doda i Stępień nie byli w stanie porozumieć się w sprawie filmu "Kobiety z Dubaju", przy którym oboje pracowali. Piosenkarka przekazała mediom, że mężczyzna odciął od projektu nie tylko ją, ale również reżyserkę, Marysię Sadowską. Wyznała również, że Stępień znęcał się nad nią psychicznie, przez co miała ataki paniki, depresję i stany lękowe. Doda musiała przepracować je na terapii. Dziś nie chce mieć nic wspólnego ze swoim byłym mężem.

Emil Stępień skomentował związek Dody. Nazwał ją swoją rodziną!

Stępień dość aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, ale nie pokazuje swojego życia prywatnego. Na jego profilu na Instagramie możemy zobaczyć nagrania z pojedynków bokserskich, startu rakiety kosmicznej czy informacje na temat produkowanych przez niego filmów. Pod jednym z postów internautka zapytała Stępnia, jak czuje się z tym, że jego była żona wzięła udział w programie "Doda. 12 kroków do miłości" i ma już nowego partnera. Chciała również dowiedzieć się, czy mężczyzna żałuje, że ją stracił. Odpowiedź Stępnia była zaskakująca. Celebryta nazwał Dodę… swoją rodziną.

- Szanowna Pani, proszę mi uwierzyć, że mam swoje życie i jestem osobą, która nie poświęca swojej cennej codzienności, by śledzić losy innych osób. Czułbym się wówczas wewnętrznie bardzo ubogi. Nie jestem w stanie odpowiedzieć na Pani pytania, gdyż nie oglądałem tego programu. Jeśli Dorota z kimś się związała, to bardzo mnie cieszy jej szczęście. Życzę jej wszystkiego dobrego. To moja była małżonka, moja rodzina, więc nigdy nie będę stał w opozycji do jej szczęścia. Błędna jest teza o "utracie", stąd pozostawiam ten passus bez dalszego komentarza. Pozdrawiam, ES - napisał.

Myślicie, że po tym wszystkim Doda chce, by Stępień myślał o niej, jak o swojej rodzinie?

Sonda
Obserwujesz Dodę w mediach społecznościowych?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają