Eryk Kulm

i

Autor: Akpa

Mamy wideo

Eryk Kulm jr pokazał nagie pośladki. Fani będą zachwyceni tym widokiem

2023-08-02 11:50

Eryk Kulm jr (33 l.) dzięki fenomenalnej roli w filmie "Filip" stał się jednym z najgorętszych nazwisk w polskim show-biznesie. Wkrótce zobaczymy go m.in. w kontynuacji komedii "Teściowie", w której zagra młodszego kochanka Małgorzaty (Maja Ostaszewska). Już po zwiastunie mamy pewność, że będzie się działo. Gwiazdor pokazał się bowiem… nago!

Komedia "Teściowie" doczekała się kontynuacji. Data premiery, obsada

Kontynuacja komediowego hitu, który podbił serca zarówno widzów, jak i krytyków, już 15 września trafi na ekrany kin. W obsadzie ponownie znaleźli się Maja Ostaszewska, Izabela Kuna, Adam Woronowicz oraz Ewa Dałkowska. Dołączyli do nich Eryk Kulm jr oraz Andrzej Zieliński. Gwiazdor filmu "Filip" zastąpił Marcina Dorocińskiego, który w pierwszej części grał męża Małgorzaty.

– Bardzo lubię komedie. Uważam, że te inteligentne nie ogłupiają, tylko dają oddech. Dystans. Śmiech jest jak lekarstwo, wentyl dla napięć, stresów. W przypadku "Teściów 2" podczas seansu oczywiście się śmiejemy, jest zabawnie, ale potem przychodzi refleksja. Marek Modzelewski, autor scenariusza obu części, w lekkiej formie pokazuje także nasze okropne cechy, jak potrafimy być zakłamani. Pokazuje zarówno nasze narodowe przywary, jak i te indywidualne. Wywraca stereotypowe myślenie o parach. W tej części jest bardzo dużo o hipokryzji, o niedawaniu sobie prawa do tego, żeby po prostu być sobą. Jest tu też silny wątek wyzwalania się kobiet z konwenansu.  Od sztucznie narzuconej wizji tego, co wypada i na co za późno, kiedy jesteśmy dojrzałe. Z ogromną radością wróciłam do "Teściów 2", to mądra komedia – mówi wcielająca się w postać Małgorzaty Maja Ostaszewska.

"Teściowie 2" o czym będzie?

Weronika i Łukasz – niedoszła para młoda z pierwszej części postanawiają dać sobie drugą szansę i zapraszają rodzinę na ślub i przyjęcie weselne do nadmorskiej miejscowości. Wśród gości znajdują się dobrze znani już widzom bohaterowie: Wanda i Tadeusz wraz z psem Mirelką, a także rozwiedziona Małgorzata w towarzystwie… o kilkanaście lat młodszego Jana oraz matki. Morze, drinki, roznegliżowani plażowicze – to wszystko sprawia, że członkowie rodziny pary młodej coraz bardziej się otwierają i zrzucają kolejne maski.

Do sieci trafił właśnie zwiastun komedii. W jednej ze scen widzimy… pośladki Eryka Kulma jr.

Sonda
Lubisz polskie komedie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany