Eurowizja Junior. Tak będzie wyglądał występ Laury Bączkiewicz. Są pierwsze zdjęcia!

2022-12-07 7:30

Laura Bączkiewicz (11 l.) jest już w Erywaniu, gdzie przygotowuje się do występu na Eurowizji Junior 2022. Młoda artystka wraz ze swoim teamem postawiła na kosmiczną stylizację, która nawiązuje do utworu, który wykona. Wiadomo też, jak będzie wyglądał jej występ. "Pięknie to wygląda!" - ekscytują się fani konkursu.

Laura Bączkiewicz

i

Autor: Instagram @laura.baczkiewicz

Laura Bączkiewicz szlifuje wokal i dopracowuje występ na miejscu, w Erywaniu, gdzie już 11 grudnia powalczy o zwycięstwo w konkursie Eurowizji Junior 2022. Jak wcześniej zapowiadała, jej kostium nie jest nudny i widać, że młoda piosenkarka czuje się w nim jak ryba w wodzie.

Eurowizja Junior 2022. Tak będzie wyglądał występ Laury Bączkiewicz. Są pierwsze zdjęcia!

Tegoroczną reprezentantką Polski na Eurowizji Junior została Laura Bączkiewicz, która w publicznym konkursie wygrała specjalną edycję "Szansy na sukces". 11-latka dała się wcześniej poznać publiczności, występując w "The Voice Kids". W Erywaniu wykona singiel "To The Moon". Podobnie jak swoje poprzedniczki zdecydowała się na dwujęzyczną wersję, dlatego od kilku tygodni uczęszczała na dodatkowe lekcje z języka angielskiego. Teraz do sieci trafiły pierwsze zdjęć z prób.

- Tak kosmicznie. Laura zdolna dziewczynka, a przy tym urodziwa. Super!

- No pięknie to wygląda! - zachwycają się fani.

Laura postawiła na srebrny zestaw, który mieni się w blasku fleszy i specjalnych świateł. Strój jest więc idealnym nawiązaniem do tytułu piosenki - "Na Księżyc". Na scenie będzie towarzyszyło jej pięcioro tancerzy.

Myślicie, że młoda gwiazda ma szanse zawojować eurowizyjną sceną i wywalczyć dla Polski trzecie zwycięstwo? Oby, nadzieje widzów są olbrzymie, a fani z całej Europy nie szczędzą naszej reprezentantce miłych słów pod klipem do konkursowej piosenki. W zeszłym roku o krok od triumfu była Sara Edgwu-James, która zajęła drugie miejsce, ustępując jedynie ormiańskiej wokalistce Malenie.

Sonda
Czy uważasz, że Laura Bączkiewicz ma szanse wygrać Eurowizję Junior 2022?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki