Laura Bączkiewicz zdradziła nam swoje największe marzenie. Nie chodzi o zwycięstwo na Eurowizji Junior!

i

Autor: AKPA

Cudowny występ

Eurowizja Junior 2022. Wzruszający występ Laury Bączkiewicz. Pokazała moc! Mamy szansę na wygraną?

2022-12-11 16:24

Za nami występ polskiej reprezentantki na Eurowizję Junior. Laura Bączkiewicz wystąpiła na samym początku konkursu i zaprezentowała się z bardzo dobrej strony. Jej występ wzbudził wielki brawa, a mała artystka pokazała, że drzemie w niej gigantyczny talent. Piosenka "To the Moon" zelektryzowała wszystkich. Jak zaprezentowała się Polka?

Eurowizja Junior 2022. Za nami występ Laury Bączkiewicz. Jak zaprezentowała się Polka? 

W stolicy Armeni Erewaniu trwa właśnie finał Eurowizji Junior. Polska zaprezentowała sią jako druga. Laura Bączkiewicz wykonała emocjonalną piosenkę "To the Moon". Jej występ został nagrodzony gromki brawami, a mała artystka pokazała, że przed nią wielka kariera. Jej talent powala na kolana. Występ okraszony był kosmicznymi efektami specjalnymi, a Laura miała na sobie odblaskowy kombinezon astronauty. Muzyczna przygoda Laury Bączkiewicz rozpoczęła się, gdy ta miała zaledwie 4 lata, a dzisiaj może z powodzeniem konkurować z o wiele starszymi artystami. Przygoda dziewczynki z telewizją trwa już jakiś czas. Laura Bączkiewicz odnajduje się także w dubbingu. Użyczała głosu postaciom w produkcjach takich jak m.in. "Clifford", "Pidżamersi", "Vampirina", "Barbie: Przygody księżniczek", "Wojna z dziadkiem" czy "Najlepsze urodziny.

Eurowizję Junior 2022 na żywo oglądać zarówno w telewizji, jak i online. Transmisja z finału konkursu dostępna jest na antenie stacji telewizyjnych TVP1, TVP Polonia i TVP ABC, a także w sieci - za pośrednictwem platforny streamingowej TVP VOD oraz w serwisie YouTube, na oficjalnym kanale Junior Eurovision Song Contest.

Jak głosować na Laurą Bączkiewicz? 

Zgodnie z zasadami o tym, kto wygra Eurowizję Junior 2022, zadecydują widzowie oraz jury. Internauci mogą oddawać głosy odwiedzając stronę https://vote.junioreurovision.tv/ (należy zagłosować na trójkę kandydatów). Głosowanie online możliwe będzie  przez 15 minut po ostatnim z występów na Eurowizji Junior 2022. 

Śledź relację na żywo z Eurowizji Junior tutaj

Nasi Partnerzy polecają