Ewa Drzyzga, DDTVN

i

Autor: AKPA Ewa Drzyzga, DDTVN

Ostatnio u Ewy Drzyzgi nie działo się najlepiej. Teraz dodała smutny wpis o lęku i bólu, który wyciska łzy z oczu

2021-03-08 19:43

Ewa Drzyzga uśmiecha się do kamer i widzów DDTVN, jednak od jakiegoś czasu media zaczęły donosić o tym, że w życiu prywatnym ma poważne problemy. Dziennikarka ukrywa szczegóły dotyczące spraw rodzinnych i ostro, za pośrednictwem prawników, odniosła się do plotek o swoim mężu. Teraz wrzuciła do sieci swoje zdjęcie, na którym wygląda na bardzo smutną. Dodatkowo zamieściła wpis, który wyciska łzy z oczu. Dotyczy on lęku i bólu, którego należy się pozbyć.

Ewa Drzyzga ostatnio miała spory problem z mediami po tym, jak jeden z plotkarskich portali doniósł o rzekomym kryzysie w jej małżeństwie z Marcinem Borowskim. Para jest ze sobą już od 16 lat i doczekała się dwóch synów. Wspólnie wychowują ich w domu w Krakowie. Według tych doniesień, Ewa Drzyzga miała cały czas płakać i przeżywać w odosobnieniu w warszawskim apartamencie rozpad małżeństwa. Jednak tych rewelacji zdają się nie potwierdzać dwa fakty. Po pierwsze, Ewa Drzyzga cały czas pojawiała się w pracy i zdecydowanie nie wyglądała na osobę przeżywającą osobisty dramat, a po drugie za pośrednictwem kancelarii prawnej rozesłała do redakcji wezwania do zaprzestania publikowania nieprawdziwych informacji o jej życiu rodzinnym.

NIE PRZEGAP: Będą emerytury BEZ PODATKU, ale nie dla wszystkich! Emerycie, sprawdź czy dostaniesz

- W ostatnim czasie ukazały się publikacje zawierające nieprawdziwe informacje dotyczące naszego życia prywatnego. Konsekwentnie przez wszystkie lata naszej pracy zatrzymywaliśmy informacje dotyczące sfery osobistej dla nas i chcemy, żeby tak pozostało. Nie zamierzamy komentować jakichkolwiek doniesień i domysłów na ten temat. Prosimy o uszanowanie prawa do prywatności naszej i naszych bliskich. Nie wyrażamy zgody na upublicznianie i upowszechnianie jakichkolwiek informacji, jak i danych osobowych dotyczących naszych bliskich, w tym naszych dzieci i w tym zakresie podejmiemy przysługujące nam środki prawne mające na celu ochronę ich prawa do prywatności - napisała Ewa Drzyzga, a pod listem podpisał się także jej mąż, Marcin Borowski. 

Smutna Ewa Drzyzga dodała w sieci wpis, który wyciska łzy z oczu

Jakiś czas temu wyszło na jaw, że Ewa Drzyzga przez pracoholizm wpędziła się w problemy ze zdrowiem.

– To wszystko ze stresu (...) Jednym ludziom on się odkłada w narządach wewnętrznych, dostają wrzodów żołądka. A u mnie w mięśniach. Wszystko się spina i boli mnie kręgosłup. Jedna z rehabilitantek mi to uświadomiła: „Pani za dużo na siebie bierze”. Pytam, jak za dużo, pracuję, zajmuję się dziećmi, jak każdy. Tyle że jej nie chodziło o to, że zasuwam za dużo godzin. Tylko że biorę na siebie zbyt wiele ludzkich emocji – powiedziała w rozmowie z "Twoim Stylem" Ewa Drzyzga i przyznała, że zbyt emocjonalnie podchodziła do problemów bohaterów swoich programów i przeżywała je razem z nimi. Wielokrotnie zdarzało jej się płakać. 

NIE PRZEGAP: NAJBOGATSZA kobieta świata wyszła za mąż! Nigdy nie zgadniesz, kogo wybrała

W końcu postanowiła zwolnić tempo i zrozumiała, że rodzina jest najważniejsza. Jednak Ewa Drzyzga od kilku miesięcy prowadzi DDTVN i pracuje w studio w Warszawie, a jej rodzina została w Krakowie. Według doniesień mediów dziennikarka tęskni za swoimi bliskimi i męczy ją rozłąka. Wczoraj dodała do sieci zdjęcie, na którym jest wyraźnie smutna. Podpis do fotki daje wiele do myślenia. 

- Wyrzuć z serca wszystkie troski, żale, lęk, ból, wszystko co robi w nim tłok i przynosi ciemność. Zrób miejsce na Światło, na prawdziwe spotkanie. Usłyszałam i podaję dalej - napisała Ewa Drzyzga. Zobaczcie jej wpis niżej. Wygląda na przybitą?

NIE PRZEGAP: Danuta Holecka pogrążyła się w żałobie. Nikt nie mógł przewidzieć tak nagłej i strasznej śmierci, tragedia w TVP

Ewa Drzyzga wdała się w romans z gwiazdorem DDTVN! Dopiero teraz wydały się sensacyjne informacje
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany