Ewa Kasprzyk

i

Autor: AKPA

WOW!

Ewa Kasprzyk przed wylotem do Kanady zrobiła się na bóstwo!

2023-09-15 1:33

Ewa Kasprzyk od lat jest jedna z najbardziej wziętych polskich aktorek. Do historii przeszły m.in. takie filmy jak „Kogel-Mogel” czy „Belissima” z jej udziałem. Teraz wielka gwiazda polskiego kina pojechała do Toronto, by promować współczesną ekranizację „Chłopów”. Mówi się, że film ma szansę na Oscara. Wszystkie oczy skierowane są na aktorów grających główne role. Nic dziwnego, że artystka postanowiła odpowiednio o siebie zadbać przed wylotem.

Ewa Kasprzyk błyszczy na czerwonych dywanach, zarówno w Polsce jak i zagranicą. Widać, że jest w doskonałej kondycji, a zabiegi, którym zaczęła poddawać się od wiosny bieżącego roku przynoszą widoczne rezultaty. Gwiazda regularnie korzysta z pakietów odchudzających oraz ujędrniających ciało i twarz w klinice Kaliny Ben Siry.

Ewa Kasprzyk błyszczy na festiwalu w Toronto. Co za figura i szyk!

Od aktorki, która za sprawą promocji „Chłopów” bryluje teraz w Kanadzie na Toronto International Film Festival 2023 oczu nie można oderwać. Słynna aktorka w nowej wersji „Chłopów” wciela się w rolę Dominikowej. Artystka zachwyca nie tylko ciekawą rolą, ale i wyglądem. Jej skóra jest jędrna i wypoczęta, ponieważ przed wyjazdem zafundowała sobie ultradźwiękowy lifting bez skalpela. Dzięki temu nawet długa podróż za ocean nie odbiła się na jej wyglądzie. Pani Ewie służy także dieta pudełkowa i zabiegi ujędrniające ciało, o których niedawno opowiadała w wywiadzie z „Super Expressem”.

Ewa Kasprzyk i Małgorzata Bernatowicz razem się odchudzają. Ile wyszczuplała każda gwiazda?

Jak dobrze znasz film ”Zróbmy sobie wnuka”? QUIZ z kultowej komedii ze świetną obsadą!

Pytanie 1 z 10
Uprawą czego zajmuje się Maniek Kosela?