O tym będzie głośno

Ewa Krawczyk pisze książkę o zmarłym mężu. Pierwsze zdanie wbija w fotel!

2022-07-25 4:48

Dziś Krzysztof Krawczyk (†74 l.) świętowałby swoje imieniny. Hucznie, w otoczeniu rodziny i przyjaciół. Niestety, ponad rok temu zmarł. Wdowa nie ma teraz łatwego życia. Ewa Krawczyk (62 l.) musi bronić spuścizny po mężu i dbać o jego dobre imię. Właśnie kończy książkę, w której opisuje swoje życie u boku jedynego mężczyzny, którego kochała, i odpiera ataki na siebie. Nam ujawniła pierwsze zdanie: „Kiedy na mnie plują, nie mogę udawać, że pada deszcz".

Ewa Krawczyk pisze książkę o Krzysztofie Krawczyku

Ewa Krawczyk nie pozwoli, by ludzie zapomnieli o słynnym piosenkarzu. Zapewne jeszcze w tym roku wyda książkę, na którą czekają fani Krzysztofa Krawczyka. Wdowa po artyście niedługo po śmierci męża zaczęła spisywać wspomnienia z blisko 40 lat ich życia. Kobieta postanowiła dobrze wykorzystać czas żałoby. Zamykała się w sypialni i pisała. To pomogło jej przetrwać najgorsze chwile jej życia.

– Każde zdanie w tej książce to jest akcja. Nie muszę mieć weny twórczej, ja po prostu siadam i piszę. W trakcie pisania przychodzą mi różne myśli i przelewam je na papier. Napiszę w niej całą prawdę – powiedziała „Super Expressowi”.

O czym będzie książka?

Jak udało nam się dowiedzieć, w książce znajdą się nie tylko wspomnienia z cudownych chwil przeżytych razem. Pani Ewa opisała bardzo trudny dla niej czas, kiedy z mężem starali się o dziecko i ostatecznie przegrali tę walkę. Z naszych informacji wynika, że odpowiedziała w niej również na ataki nieprzyjaznych jej ludzi, którzy zaraz po śmierci Krawczyka patrzyli jej na ręce, rozliczali ją z pieniędzy oraz szargali dobre imię. "Kiedy na mnie plują, nie mogę udawać, że pada deszcz" – tym zdaniem zaczyna się książka. Kto powinien się obawiać? Przekonamy się wkrótce.

Zobacz: Syn Krzysztofa Krawczyka podważa testament i walczy o prawa autorskie

Rocznica śmierci Krzysztofa Krawczyka
Sonda
Lubisz twórczość Krzysztofa Krawczyka?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany