Krzysztof Krawczyk z żoną, Igor Krawczyk

i

Autor: Akpa

Sprzedała dla niego futro!

Ewa Krawczyk wyciąga rękę do Igora! Pogodzi się z pasierbem?

2023-03-24 4:19

Ewa Krawczyk (63 l.) od wielu lat nie dogaduje się ze swoim pasierbem Igorem (50 l.). W książce "Sława zniesławia" wyznała, że mężczyzna obwinia ją o rozpad małżeństwa jego rodziców. "On nigdy nie chciał się pogodzić z tym, że Krzysztof nie jest z jego matką. Mnie oskarżał o rozbicie małżeństwa, a nie mamę, Halinę" - czytamy. Jak dodała, sprzedała nawet futro, by kupić dziecku instrument muzyczny.

Od kilku miesięcy Igor Krawczyk walczy w sądzie o podważenie testamentu ojca i jest w konflikcie ze swoją macochą. Nie zawsze jednak tak było. Ewa Krawczyk wyznała, że zależało jej na poprawnych relacjach z jedynym synem męża.

Ewa Krawczyk wyciąga rękę do Igora

"Kiedy go poznałam, bardzo się starałam, żeby mnie chociaż polubił. Byłam miła, sprzedałam swoje futro, żeby kupić mu keyboard, ale zawsze dwie strony muszą chcieć (...) Próbowałam na wszystkie sposoby ten lód stopić i w Ameryce, i w Polsce. Ja jestem otwartą osobą" - czytamy w książce. Kobieta wierzy, że Igor jeszcze się opamięta i zmieni swoje nastawienie.

Ewa Krawczyk i Igor Krawczyk pogodzą się?

"Żal mi ciebie, bo sam nie potrafisz myśleć, tylko ktoś robi to za ciebie, sam sobie wybrałeś takie życie i dalej brniesz niepotrzebnie, bo ja nie rozumiem twojego zachowania w stosunku do mnie. Jestem otwarta na rozmowę, pomoc, tylko tak jak mówiłam kilka miesięcy temu, trzeba chcieć podać rękę i wyjaśnić, co się stało, o co chodzi? Życie wcale nie jest usłane różami, dlatego nie warto mieć wrogów wokół siebie, tylko życzliwych ludzi. Ja jestem ci życzliwa, bo ty nie jesteś moim wrogiem, tylko sam z pomocą doradców tak robisz, okłamując i tuszując prawdę. A mogło być tak pięknie, tak jak ojciec tego sobie życzył" - dodała.

Ewa Krawczyk wspomina męża Krzysztofa
Sonda
Przeczytasz książkę "Sława zniesławia"?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany