Ewa Lubert będzie miała własny program!

2013-06-02 11:10

Ewa Lubert powraca! Tym razem nie tylko jako żona Tomka Luberta, przyjaciela Dody, ale także jako trenerka fitness! Ewa poprowadzi swój własny program "Zdrowo, modnie i wygodnie", w którym pokaże ćwiczenia kształtujące ciało i pozwalające zlikwidować dodatkowe kilogramy.

Do tej pory Ewa Lubert była znana tylko jako żona Tomka Luberta, przyjaciela i byłego współpracownika Dody, mimo że na swoim koncie miała własne sukcesy. Ewa jest mistrzynią Polski fitness i teraz poznamy ją jako sportsmenkę. Celebrytka zaczyna swoją przygodę z własnym programem "Zdrowo, modnie i wygodnie". Pokaże w nim ćwiczenia, które będzie można wykonywać w domu i które pozwolą zlikwidować niechciane kilogramy.

>>> Ewa Lubert będzie miała własny program!

Szczegóły programu Ewy

- Program poświęcony będzie profesjonalnemu ćwiczeniu TBC (Total Body Conditioning) treningom izolowanym aktywującym wybrane partie mięśni oraz ćwiczeniom aerobowym. Cały program będzie odpowiedzią na pytanie jakie proporcje powinny zostać zachowane, aby trening przynosił najlepsze rezultaty - czytamy w wiadomości od menadżera Ewy, Dawida Swakowskiego.

O co dokładnie chodzi w ćwiczeniach Ewy? Trening izolowany obejmuje większość ćwiczeń wykonywanych na maszynach lub za pomocą sztang. Pozwalają one na skupienie siły, celem dopracowania konkretnych, pojedynczych mięśni. Ich wadą jest możliwość doznania kontuzji z powodu skupienia całej pracy na jednym mięśniu. Ćwiczenia aerobowe obejmują duże grupy mięśniowe, są jednostajne i trwają odpowiednio długo, by dać efekt treningu. Biegi, szybki chód, pływanie czy aerobowy taniec zaliczają się do tego typu ćwiczeń.

Kiedy wystartuje program Ewy?

Ewa Lubert będzie zapraszać do swojego programu znanych celebrytów, aktorów, prezenterów i sportowców. Jej pierwszym gościem będzie Jakub Rzeźniczak z Legii Warszawa.

Premiera programu Ewy ma się odbyć w czerwcu. Zapytaliśmy menadżera celebrytki o szczegóły, jednak są one na razie objętą tajemnicą. - Mogę zapewnić tylko, że programem interesują się dwie stacje telewizyjne - powiedział nam Dawid Swakowski.

>>> Doda będzie ŚWIADKOWĄ NA ŚLUBIE Tomasza Luberta

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE