Fatalne wieści. ZNIKNIE przed finałem Tańca z gwiazdami?

i

Autor: AKPA

Finał "Tańca z gwiazdami" ZAGROŻONY. Kolejna para zarażona koronawirusem! Jest oświadczenie

2020-10-16 17:15

Sylwia Lipka ma koronawirusa!? Wokalistka ujawniła wyniki testów, które musiała powtórzyć, bo dwa razy wskazały pozytywny wynik. Trzeci test jest w laboratorium. Dalszy udział Lipki w "Tańcu z gwiazdami" jest zagrożony. Czy zobaczymy ją w dzisiejszym odcinku? Lipka swoim ostatnim występem zaskoczyła jurorów. Ma szansę walczyć w finale. Szczegóły w artykule.

Uczestnicy tegorocznej edycji "Tańca z gwiazdami" ciągle mają pod górkę. W marcu wstrzymano nagrania z powodu koronawirusa. Jesienią show znowu pojawiło się na antenie Polsatu. Z powodu drastycznego wzrostu zakażeń, funkcjonowanie programu znów jest zagrożone. Odcinek tydzień temu odbył się bez udziału widzów w studiu na żywo. Odpadła Anna Karwan. Do programu wrócił niepełnosprawny sportowiec Sylwester Wilk. 

Grabowski ZJECHAŁ KARWAN: "Musi przestać się mazać". ODPADŁA Z SHOW

Koronawirus sparaliżował "Taniec z gwiazdami". Wielkie gwiazdy ZAKAŻONE? Nowe fakty

Fatalne wieści. Lipka ZNIKNIE przed finałem "Tańca z gwiazdami"?

Sylwia Lipka wysunęła się na prowadzenie. Została doceniona jak Julia Wieniawa, faworytka show. Jednak młoda wokalistka i gwiazda mediów społecznościowych, podzieliła się szokującymi informacjami - podał Pudelek. Zrobiła testy na COVID-19. Pokazała je na Tik Toku, po czym szybko je usunęła. Pierwsze dwa testy wyszły pozytywnie. Zrobiono trzeci dla pewności. Lipka czeka na wyniki: - Test nr 3 wysłany do laboratorium. Nie mogłam wziąć udziału w próbie, wyniki dostanę jutro - napisała 15.10. na platformie społecznościowej. 

"Taniez z gwiazdami" wydał oświadczenie

- Kochani! Z przykrością informujemy, iż wśród uczestników @tanieczgwiazdami zdiagnozowano koronawirusa. W związku z zaistniałą sytuacją jedna z par nie weźmie udziału w dzisiejszym odcinku show. Wszyscy pozostali uczestnicy oraz ekipa przeszli testy, które dały wynik negatywny, czyli nie wykazały zakażenia. Dlatego też program zostanie wyemitowany zgodnie z planem, ale bez publiczności i przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa sanitarno – epidemiologicznego - czytamy w komunikacie w mediach społecznościowych.

Nie zdradzili jednak, czy chodzi to właśnie o Sylwię Lipkę.

https://www.instagram.com/p/CGaKOC9FBQY/
Sylwia Lipka zrobiła trzy testy na koronawirusa

i

Autor: Tik Tok

Lipka tańczy w parze z Rafałem Maserakiem. W show wciąż pozostają: Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino, Edyta Zając i Michał Bartkiewicz oraz powracający Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany