Zenek Martyniuk nie zapłaci za wesele syna

i

Autor: Akpa/instagram Zenek Martyniuk nie zapłaci za wesele syna

Będzie ślub?

Przyszła synowa nie chce pieniędzy Zenka Martyniuka! Faustyna sama zapłaci za wesele

2022-08-18 4:13

Wygląda na to, że ukochana Daniela Martyniuka (33 l.) nie zamierza liczyć na jego ojca. Nie oczekuje, że Zenek Martyniuk (53 l.) zapłaci za ich wesele. Faustyna zapewnia, że stać ją na to, by urządzić huczną imprezę, bo pochodzi z zamożnej rodziny. – Ja pracuję, do tego zawsze mogę liczyć na wsparcie moich rodziców: czy to duchowe, czy materialne – mówi sympatia Daniela.

Wielka miłość Daniela i Faustyny kwitnie. Coraz więcej mówi się, że wkrótce wezmą ślub. Zenek Martyniuk szanuje wybór syna, ale nam powiedział, że już nie dołoży się synowi do wesela.

– Cieszę się, że u Daniela wszystko się układa. Szczerze mówiąc, to nie wtrącam się w jego życie i w jego wybory. Jest dorosły… A wesele? Już bym nie zrobił – powiedział nam.

Nic dziwnego. Na uroczystość w 2018 r., kiedy Daniel żenił się z Eweliną (23 l.), wydał krocie. Teraz już nie będzie musiał. Na szczęście przyszła pani Martyniuk jest majętną osobą.

Zobacz: Zenek Martyniuk nie wyprawi wesela synowi! „Dużo czasu nie minęło od poprzedniego"!

Daniel Martyniuk chciał kupić kokainę w sklepie spożywczym

Faustyna zapłaci za wesele z Danielem Martyniukiem

– Impreza weselna nie jest dla nas priorytetem. O wiele ważniejsze jest świadome przyrzeczenie i życie, które jest po nim. Ale nawet jeśli… ja pracuję, do tego zawsze mogę liczyć na wsparcie moich rodziców: czy to duchowe, czy materialne, za co jestem im ogromnie wdzięczna. Pochodzę z rodziny adwokacko-medycznej i zostały mi wpojone takie wartości, jak odpowiedzialność za siebie czy bliską osobę – wyznała Faustyna w "Twoim Imperium".

– Jeśli zdecydujemy powiedzieć sobie „tak”, to nie zamierzam rezygnować z ceremonii. Jestem panną. Nie będę pozbawiać się podkreślenia ważności i uroku zaślubin – dodała.

Zobacz: Danuta Martyniuk nie znosi nowej dziewczyny syna! Tragiczne konsekwencje dla Daniela

Sonda
Co jest lepsze: wesele z rozmachem czy kameralna uroczystość?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE