Daniel Martyniuk świętuje urodziny w towarzystwie Faustyny. Będzie kolejne wesele?

i

Autor: Instagram/Faustyna Jamiołkowska

Szykuje się kolejny ślub?

Daniel Martyniuk świętuje urodziny w towarzystwie Faustyny. Będzie kolejne wesele?

2022-08-02 19:39

Daniel Martyniuk (33 l.), jedyna pociecha Zenka Martyniuka (53 l.) i Danuty Martyniuk (55 l.), do tej pory był znany głównie ze swoich wyskoków... Ostatnio jednak "syn króla disco polo" zdaje się zmieniać swój styl życia na nieco mniej upojny. Podczas gdy ostatnio odpoczywał na wakacjach w towarzystwie swojej dawnej miłości, Faustyny, z którą odnowił kontakt po rozstaniu z matką swojego dziecka, teraz wspólnie świętowali urodziny jej siostry. Szykuje się kolejny ślub? Swoje urodziny także spędził z Faustyną!

Daniel Martyniuk świętuje urodziny siostry swojej dawnej miłości. Razem z Faustyną byli też na wakacjach!

Daniel Martyniuk to jedyny syn "króla disco polo", Zenka Martyniuka. Trzeba przyznać, ich pociecha potrafiła dać rodzicom w kość... O Danielu Martyniuku głośno było m.in. w kontekście jego słabości do używek, a także niełatwego rozstania z matką jego dziecka. Zwłaszcza, że związek przypieczętowano dosyć wystawnym weselem.

Małżeństwo młodego Martyniuka z Eweliną Golczyńską to już jednak przeszłość. Mają jednak wspólną córkę, Laurę. Daniel Martyniuk od tamtej pory zdążył również nabawić się poważnych problemów z prawem. Syna "króla disco polo" skazano na 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu, a także grzywnę w wysokości 10 tys. zł i 6-letni zakaz prowadzenia pojazdów, za złamanie wcześniejszego. Niestety reakcja skazanego daleka była od ideału. Tak bardzo poniosły go emocje, że zaczął... publicznie ubliżać sędzinie w sieci. Jak łatwo się domyśleć, nie puściła tego płazem.

Urodziny Daniela Martyniuka. Faustyna przygotowała dla niego bajeczny tort!

Teraz wygląda jednak na to, że nie tylko Danuta Martyniuk przeszła metamorfozę. Daniela Martyniuka ostatnio znowu łączy się z jego wcześniejszą miłością. Syn Zenka Martyniuka z Faustyną spotykał się jeszcze zanim poznał matkę swojego dziecka. Obecnie dawna para odnowiła kontakt, wyjeżdżając na wspólne, rodzinne wakacje.

Choć Daniel Martyniuk nie miał wcześniej najlepszego zdania o rodzinie Faustyny, której również ubliżał, teraz zdaje się miło spędzać czas w ich towarzystwie. Razem z Faustyną Jamiołkowską i jej bliskimi świętował urodziny jej siostry. Wszyscy byli w wybornych humorach, co widać po zdjęciach opublikowanych w mediach społecznościowych.

Mało tego, okazuje się, że swoje urodziny, które przypadają na 1 sierpnia, także świętował wspólnie z Faustyną. Przygotowała dla niego bajeczny tort! Zobaczycie go poniżej. Szykuje się kolejny ślub?

Daniel Martyniuk świętuje urodziny w towarzystwie Faustyny. Będzie kolejne wesele?

i

Autor: Instagram/Faustyna Jamiołkowska
Daniel Martyniuk świętuje urodziny w towarzystwie Faustyny. Będzie kolejne wesele?

i

Autor: Instagram/Faustyna Jamiołkowska

Życzę im dużo miłości i wytrwałości. Mam nadzieję, że będą się kochać i szanować tak samo jak my z Danusią - choć te słowa Zenek Martyniuk kierował do syna i jego poprzedniej partnerki, Eweliny Golczyńskiej, w udzielonym nam wywiadzie, być może okaże się, że będą bardziej adekwatne w stosunku do odnowionej miłości Daniela Martyniuka i Faustyny Jamiołkowskiej. Życzymy wszystkiego najlepszego!

Daniel Martyniuk to jedyny syn "króla disco polo", lidera zespołu akcent. Czy przypomina Zenka Martyniuka? Zobaczcie sami w naszej galerii zdjęć poniżej!

Zenek Martyniuk wyznał, że nie pije od 10 lat. Jego syn nie stroni jednak od alkoholu
Sonda
Czy kibicujesz związkowi Daniela Martyniuka i Faustyny?
Nasi Partnerzy polecają