Córka Kasi Kowalskiej jest już po ślubie?

i

Autor: Instagram/@kasia_kowalskaofficial, @olahontaz

Wielka radość

Córka Kasi Kowalskiej jest już po ślubie? Piosenkarka pokazała jej zdjęcia z mężem!

2022-08-02 13:55

Kasia Kowalska (49 l.) to jedna z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce. Jak wynika z ostatniego wpisu, który opublikowała na swoim profilu na Instagramie, jej córka, Aleksandra (25 l.) jest już po ślubie! Wybranek dziewczyny to prawdziwy przystojniak. Zobaczcie zdjęcia pary w naszym artykule.

Kasia Kowalska to jedna z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce oraz autorka tekstów i piosenek. Artystka wydała 9 albumów studyjnych, 4 albumy koncertowe oraz kilkadziesiąt singli. Dwie z nich znalazły się na szczycie listy najchętniej kupowanych płyt w Polsce. Wokalistka na ma swoim koncie wiele nagród, m.in. kilka Superjedynek, Bursztynowego Słowika oraz Słowika Publiczności Sopot Festival. 

W latach 90. Kasia Kowalska była związana z muzykiem i producentem, Kostkiem Joriadisem. Owocem ich miłości jest córka, Aleksandra (25 l.). Dziewczyna na co dzień mieszka w Londynie. Wiadomo, że studiowała projektowanie mody na  London College of Fashion. Ma również własną markę modową Hontaz.

Kasia Kowalska i Aleksandra spędzają tegoroczne wakacje razem. Piosenkarka postanowiła opublikować zdjęcie z plaży, na którym widzimy Aleksandrę wtuloną w przystojnego, długowłosego mężczyznę. Para wygląda na bardzo szczęśliwą. Dumna mama podpisała fotografię hasztagami "#teściowaizięć" i "#córkazmężem", które sugerują, że Aleksandra i jej wybranek są już po ślubie. Pod postem pojawiły się również gratulacje dla małżonków.

My również składamy najlepsze życzenia!

Zobaczcie zdjęcia Kasi Kowalskiej i jej córki w naszej galerii!

Kasia Kowalska ujawnia sekret młodości i urody
Sonda
Słuchasz Kasi Kowalskiej?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany