Żona Zenka pilnuje syna

i

Autor: archiwum prywatne Żona Zenka pilnuje syna

Danuta Martyniuk na weselu z synem i Faustyną. Nie spuszczała go z oka! [ZDJĘCIA]

2022-07-02 5:25

Ostatnimi czasy u Martyniuków znów panuje sielanka. Odkąd Daniel (33 l.), który ma na swoim koncie kilka zatargów z prawem przestał sprawiać problemy, Zenek (53 l.) ze spokojną głową wyruszył na letnie koncerty. Mimo wszystko Danuta Martyniuk (54 l.) ma syna na oku.

Żona króla disco polo wciąż zachwyca swoją metamorfozą. Danusia niedawno bawiła się na Podlasiu na weselu swojego chrześniaka, gdzie niewątpliwie zadała szyku. Wrzosowa sukienka podkreślała jej zgrabną sylwetkę, a profesjonalny makijaż sprawił, że wyglądała jak gwiazda Hollywood. Zenon w tym czasie grał koncerty w centralnej Polsce. Nie pojawiła się jednak sama na ślubie i przyjęciu. Fotkami z tej samej uroczystości pochwaliła się również Faustyna, niedoszła i być może przyszła synowa Martyniuków. Dziewczyna opublikowała na Instagramie pełne czułości zdjęcie z Danielem. Najwyraźniej młodzi bawili się pod czujnym okiem Danuty, która niegdyś nie darzyła sympatią wybranki syna. Na szczęście tym razem obyło się bez awantur a widząc, że jedynak się ustatkował, Martyniukowa była w stanie zaakceptować jego dziewczynę i nawet bawić się w jej towarzystwie.

W galerii poniżej możecie zobaczyć, jak Danuta Martyniuk pilnuje Daniela:

Daniel Martyniuk chciał kupić kokainę w sklepie spożywczym
Sonda
Czy uważasz, że marihuana powinna być legalna?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE