Foremniak olśniewa na pokazie mody w Berlinie. Sieklucka? Oklepany zestaw

2023-01-19 10:30

Małgorzata Foremniak (56 l.) i Anna-Maria Sieklucka (31 l.) bawiły się 18 stycznia na pokazie mody w Berlinie. Widać, że nastroje dopisywały, a ich stylizacje przykuwały spojrzenia innych. Naszym zdaniem tylko jedna z pań pochwaliła się świetnym wyczuciem stylu i elegancją. Sami spójrzcie.

Małgorzata Foremniak to jedna z najpopularniejszych aktorek, którą widzowie mogą podziwiać w ostatnich kilku latach przede wszystkim w "Mam Talent", w którym jest jurorką. Za każdym razem jednak, gdy gwiazda pojawia się publicznie, zachwyca urodą na tyle, że niektórzy nie dowierzają, że 8 stycznia skończyła 56 lat. Podobne wrażenia można odnieść, przeglądając zdjęcia z berlińskiego pokazu mody, na którym się pojawiła. Do stolicy Niemiec pojechała wraz z Anną Marią-Sieklucką.

Małgorzata Foremniak olśniewa na pokazie mody w Berlinie. Anna-Maria Sieklucka? Oklepany zestaw

Co roku marka Marc Cain zaprasza polskie reprezentantki, by uczestniczyły w prezentacji wiosennej kolekcji. Choć zazwyczaj wybór padał na Barbarę Kurdej-Szatan, w tym roku zaszczytu dostąpiły - po raz kolejny - Małgorzata Foremniak i Anna-Maria Sieklucka. Panie spędziły wieczór w towarzystwie takich gwiazd jak chociażby Andie MacDowell (65 l.) czy mamy Elona Muska, Mayi Musk (75 l.).

Jurorka "Mam Talent" postawiła na pasiasty garnitury, białe botki i dopasowaną kolorystycznie do całości torebkę. Musimy przyznać, że prezentowała się świetnie, estetyką wpasowując się w tłum. Inne odczucia mamy w przypadku stylizacji gwiazdy "365 dni", która zdecydowała się wskoczyć w czerwony, dwuczęściowy kombinezon, który uzupełniła okularami i czarną ramoneską. Połączenie tych dwóch kolorów jest bardzo popularne, ale już wiele lat temu przestało być modne.

Która z aktorek waszym zdaniem wypadła lepiej?

Sonda
Na ile lat wygląda Małgorzata Foremniak?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki