Halina Frąckowiak

i

Autor: AKPA

Nowa jurorka "The Voice Senior"

Halina Frąckowiak w zupełnie nowej roli! Gwiazda oceni seniorów, jest już po pierwszych nagraniach. Podoba jej się?

Trwają nagrania piątej edycji talent show z udziałem muzykalnych seniorów. Do zasiadających w jury „The Voice Senior” Maryli Rodowicz, Alicji Węgorzewskiej (56 l.) i Tomasza Szczepanika (42 l.) dołączyła znana z takich hitów jak „Papierowy księżyc” czy „Napisz proszę” Halina Frąckowiak (76 l.). Gwiazda polskiej estrady doskonale czuje się w nowej roli i jest pod wrażeniem talentu wielu uczestników.

Znana i lubiana piosenkarka Halina Frąckowiak została nową jurorką i trenerką "The Voice Senior". Nowe zajecie bardzo jej się spodobało. - Poziom jest różny, ale muszę przyznać, że mamy wielu uzdolnionych wokalnie seniorów i dużo ciekawych osób. Trafiają się naprawdę wyjątkowe osoby i jestem szczęśliwa, że się odwrócę, bo i dźwięk jest znakomity i człowiek się świetnie prezentuje – zdradza „Super Expressowi” Halina Frąckowiak.

Halina Frąckowiak z "The Voice Senior" na charytatywny koncert w Jastarni

Choć artystka większość swojego czasu poświęca ostatnio rozśpiewanym seniorom, nie zapomina też o najmłodszych. Razem z Fundacją „Dobrze, że jesteś” pomaga organizować kolonie terapeutyczne w Jastarni dla polskich dzieci z Ukrainy. A 24 sierpnia w Jastarni odbędzie się charytatywny koncert z udziałem Frąckowiak i innych polskich gwiazd, z którego dochód zostanie przekazany na dzieci i polskie rodziny mieszkające na Ukrainie. W sieci jest również prowadzona zrzutka, na którą można wpłacać pieniądze. Więcej szczegółów na facebookowym profilu wokalistki.

75-letnia Halina Frąckowiak wciąż zachwyca: Nie mam żadnego problemu z wiekiem!