Wyglądała jak anioł!

Gdy ciężarna Tomaszewska pojawiła się na ściance, ludzi aż zatkało. Każdy patrzył tylko na nią

2023-08-10 11:35

Małgorzata Tomaszewska kilka dni temu podzieliła się ze światem radosną informacją o tym, że jest w ciąży. We wtorek prezenterka pojawiła się na ekranie po raz pierwszy od momentu, kiedy ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Ostatnio pojawiła się również na evencie i ludzi aż zatkało. Klasa i szyk!

Małgorzata Tomaszewska serca widzów skradła jako prowadzącą program "Pytanie na śniadanie". Ostatnio przesympatyczna prezenterka podzieliła się ze światem radosną informacją. Spodziewa się drugiego dziecka. Gwiazdę TVP zalała fala gratulacji. Ostatnio mogliśmy zobaczyć ją na evencie aukcji charytatywnej "Wieczór Dobrych Mocy". Gdy prezenterka pojawiła się na ściance, ludzi aż zatkało. Zobaczcie, jak ukryła ciążowe krągłości.

Małgorzata Tomaszewska na ściance. Wyglądała jak anioł!

Małgorzata Tomaszewska zaszczyciła swoją obecnością środową aukcję charytatywną "Wieczór Dobrych Mocy". Prowadząca "Pytanie na śniadanie" postanowiła ukryć ciążowy brzuszek pod luźną białą koszulą, do której dopasowała sięgające ziemi spodnie w kant i sandałki ze szpiczastym noskiem. Zobaczcie te zdjęcia. To prawdziwa klasa, styl i elegancja!

Zobacz poniższą galerię: Małgorzata Tomaszewska cała na biało na evencie. Tak chowa ciążowy brzuch

Dlaczego Małgorzata Tomaszewska zastąpi Martę Manowską w „The Voice Senior”?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany