Okrzyki rozdzierały serce

Gdy trumna z Majorem Suchodolskim była zakopywana, Kononowicz nie wytrzymał. Poruszające nagranie. "Wojtku, bracie mój!"

2023-06-26 14:51

Wojciech Major Suchodolski (+48 l.) został pochowany w poniedziałek, 26 czerwca. Na pogrzebie pojawił się między innymi Krzysztof Kononowicz, ale również fani Suchodolskiego. Gdy trumna z ciałem internetowego twórcy była zakopywana, Kononowicz nie wytrzymał. Jego krzyki rozdzierały serce. "Wojtku, bracie mój", wołał. Podziękował także wszystkim zebranym za obecność.

Wojciech Major Suchodolski został pochowany w poniedziałek, 26 czerwca, w Białymstoku. Twórca internetowy zmarł w wieku 48 lat, a na jego pogrzeb przyjechali fani z różnych części Polski. Był również Krzysztof Kononowicz, który bardzo dbał o to, by ceremonia przebiegała bez większych zakłóceń. Próbował nawet wypraszać jednego z mężczyzn, który jego zdaniem do takich zakłóceń doprowadzał. Tuż po tym, jak trumna Wojciecha Majora Suchodolskiego została wystawiona w kaplicy, a później odbyła się msza święta, youtuber został pochowany na cmentarzu w Białymstoku. Tam Krzysztof Kononowicz nie wytrzymał i wybuchł. Zaczął krzyczeć. "Wojtku, bracie mój!", wołał rozdzierającym głosem i zalał się łzami. Na sam koniec Kononowicz podziękował wszystkim za udział w uroczystości.

Poniżej znajdziecie zdjęcia i wideo z tego wydarzenia: Pogrzeb Wojciecha Majora Suchodolskiego

Sonda
Znałeś/-aś Wojciecha Majora Suchodolskiego z internetu lub osobiście?