Gessler w końcu wyjdzie za mąż? Takie ma plany!

2013-06-10 16:03

Panowie, kochacie się skrycie w Magdzie Gessler? Jeśli tak, to za chwilę nie będziecie mieć u niej żadnych szans! Według medialnych doniesień, Gessler chce w końcu wziąć ślub ze swoim partnerem, Waldemarem Kozerawskim.

O ślubie Magdy Gessler i Waldemara Kozerawskiego mówi się od lat! Para ciągle przekłada ceremonię ślubną i nie bardzo wiadomo z jakiego powodu. Oficjalnie przeszkodą jest napięty grafik Magdy, która ma mnóstwo pracy - nagrywa dwa programy "Kuchenne Rewolucje i MasterChef", a także prowadzi własne restauracje.

>>> Gessler w końcu wyjdzie za mąż? Takie ma plany!

Jednak według Party, Magda Gessler w końcu zamierza zająć się przygotowaniami do ślubu! - Ślub będzie wtedy, kiedy skończę pracę nad programami "Kuchenne Rewolucje" i "MasterChef". Waldek twierdzi, że już najwyższy czas, ale jest cierpliwy. Czekał na mnie 33 lata, więc wydaje mi się, że te kilka miesięcy nie zrobi mu żadnej różnicy - powiedziała Gessler w rozmowie z Party.

Party podkreśla, że ślub pary może się odbyć jeszcze w tym roku!

A co z rozwodem?

Co ciekawe, w lipcu 2012 roku tygodnik Na Żywo donosił, że Magda Gessler przekłada ślub z Waldemarem, bo... wciąż nie rozwiodła się z drugim mężem, Piotrem Gesslerem! Po miesiącu okazało się jednak, że Magda i Piotr rozwiedli się 12 lat temu.

- Sprawa jest zamknięta, majątek podzielony. Nazwiska nie zmienię. Jest zbyt cenne - powiedziała wtedy Magda w rozmowie z gazetą Gwiazdy.

Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na ślub Magdy i Waldemara. Myślicie, że to będzie wydarzenie roku?

>>> Córka Gessler miała żal o jej romanse!