Godlewska uciekła ze szpitala psychiatrycznego, a do sieci trafiło wstrząsające nagranie! JA NIE CHCĘ ŻYĆ

i

Autor: Instagram Godlewska uciekła ze szpitala psychiatrycznego, a do sieci trafiło wstrząsające nagranie! "JA NIE CHCĘ ŻYĆ"

odebrało nam mowę

Godlewska UCIEKŁA ze szpitala psychiatrycznego, a do sieci trafiło wstrząsające nagranie! "JA NIE CHCĘ ŻYĆ"

2023-01-26 13:30

Małgorzata Godlewska zasłynęła jako kontrowersyjna celebrytka z aspiracjami muzycznymi. Na jej Instastory pojawiły się wpisy i nagranie, które wręcz wstrząsnęły jej obserwatorami. Godlewska z rozmazanym makijażem krzyczała do kamery, że "potrzebuje pomocy" i "nie chce żyć". Okazuje się, że nie otrzymała jej w szpitalu psychiatrycznym, z którego uciekła.

Małgorzata Godlewska razem z siostrą Esmeraldą zasłynęły w sieci jako miłośniczki kolęd. Internetowa celebrytka w prawdziwym życiu jest pielęgniarką. Jakiś czas temu otrzymała nawet honorowy medal od ministra Adama Niedzielskiego "Za zasługi dla ochrony zdrowia" w trakcie pandemii. Jednak długo nie cieszyła się tym odznaczeniem, bo nie uniknęła problemów w pracy. W drugiej połowie stycznia zamieściła w sieci emocjonalny wpis, w którym napisała, że "po 10 latach pracy została z niej wyj**ana, jak pies ze schroniska".

W środę (25 stycznia) na jej profilu na Instagramie pojawił się bardzo niepokojący wpis, w którym Godlewska poinformowała, że nie chce już dłużej żyć.

- Od Polskiego Narodu. W nas siła, choć jesteśmy sami. Ja bardziej niż wy jeszcze żyć muszę, a nie chcę. Ale tknąć się nikomu nie dam. Nie robię tego dla zasięgu, czy jak wy tam nazywacie. Ja nie chcę żyć - czytamy we wpisie.

Po chwili na jej Instastory pojawiło się również nagranie. Celebrytka leżała na nim na kanapie w rozmazanym makijażu i krzyczała do kamery:

- Serce tak mi krwawi, że… Czuję się bardzo źle. Potrzebuję pomocy. Już byłam w szpitalu nawet psychiatrycznym i wiecie co? Uciekłam z tego szpitala. Lekarz powiedział, że tylko ja tam, a ja mówię: "Nie, ja potrzebuję spokoju, ciszy, potrzebuję być ku*wa sama". Czy pan doktor radził sobie z tym wszystkim, co ja?! Czy pana spotkał hejt?! (...) Zwariowałam! 

Nagranie i wpisy zniknęły już z jej profilu. Prawdopodobnie zostały one usunięte przez administrację Instagrama, bo na profilu Godlewskiej pojawiło się jej smutne zdjęcie, które opatrzyła napisem "Wszystko mi kasują".

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

  •     Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży:  116 111
  •     Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  •     Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  •     Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  •     Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  •     pokonackryzys.pl