Małgorzata Godlewska

i

Autor: Facebook Małgorzata Godlewska

SZOK! Małgorzata Godlewska kończy z kolędami. Postanowiła... leczyć ludzi

2020-12-26 14:46

Małgorzata Godlewska znana jest z zamiłowania do kolęd. Wspólnie z siostrą Esmeraldą od kilku lat zamieszczały w sieci własne interpretacje świątecznych piosenek, co wywoływało spore kontrowersje. W tym roku żadnych nagrań nie będzie. Małgorzata Godlewska inaczej spędza Boże Narodzenie.

Część internautów będzie zawiedziona, a inni odetchną z ulgą. Małgorzata Godlewska zapowiedziała, że w tym roku nie zamieści w internecie żadnych nagrań świątecznych kolęd. Jej wspólne występy z siostrą Esmeraldą stały się niemal tradycją. Teraz Godlewska ma jednak inne plany. W te święta celebrytka skupia się na pomocy innym. Pracuje w szpitalu, gdzie opiekuje się pacjentami chorującymi na covid-19. Swoimi świątecznymi planami pochwaliła się w mediach społecznościowych, gdzie zamieściła zdjęcia z oddziału. - Kochani, kolęd nie będzie! W tym roku coviduję z pacjentami i z nimi spędzę całe święta. Miał być "Rudolf Czerwononosy", ale wariaci są dziś potrzebni w szpitalach więc postanowiłam zmienić plany. No bo sami powiedzcie, kto szybciej ode mnie wykończy wirusa? - napisała. 

Zostanie lekarzem?

Według informacji "Dzień Dobry TVN" Małgorzata Godlewska jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie pracuje jako pielęgniarka na oddziale traumatologii w Warszawskim Instytucie Medycznym przy ul. Szaserów. Kontynuuje jednak studia, ponieważ chce zostać chirurgiem. 

Świąteczny apel premiera: Spędźmy ten czas w kameralnym gronie