Grała Lodzię w serialu "Ranczo". Czym dziś zajmuje się Magdalena Kuta?

2022-05-28 10:00
Grała Lodzię w serialu Ranczo. Czym dziś zajmuje się Magdalena Kuta?
Autor: AKPA

Magdalena Kuta (65 l.) największą rozpoznawalność zyskała wcielając się w postać Lodzi z kultowego serialu "Ranczo". Główna księgowa urzędu gminy Wilkowyje zrobiła na widzach TVP spore wrażenie. Pod wpływem pozytywnego odbioru aktorki, rodzima stacja zaoferowała jej rolę w innym popularnym serialu. W jakiej produkcji można dziś premierowo oglądać Magdalenę Kutę?

Serial "Ranczo" zadebiutował w Telewizji Polskiej 5 marca 2006 r i był emitowany do 24 maja 2009r. Po dwóch latach przerwy powrócił na ekrany i był premierowo wyświetlany w TVP do 2016 r. Bohaterowie tego telewizyjnego hitu zyskali sporą sympatię widzów stacji. Jedną z postaci, która wpisała się w historię wioski Wilkowyje była główna księgowa urzędu gminy - Leokadia Czerepach. Była cichą, skromną i wstydliwą kobietą, która często uczestniczyła w komisjach gmin. Początkowo platonicznie zakochana w wójcie, potem lokuje swe uczucia z wzajemnością w Czerepachu. Czym dziś zajmuje się Magdalena Kuta?

Magdalena Kuta przeszła sporą metamorfozę. Gdzie dziś pracuje?

Magdalena Kuta zanim stała się sławna ukończyła studia na Wydziale Aktorskim PWST w Warszawie. Na przestrzeni lat zagrała w wielu głośnych produkcjach, m.in.: "Made in Poland", "Seksmisja", "Czas honoru" czy "Lincz". Aktorka współpracuje z Teatrem Rozmaitości. Obecnie gra w popularnym serialu TVP "Stulecie Winnych", gdzie wciela się w postać prokurator Hanny Gołębianki. Magdalena Kuta nie przypomina już dawnej Lodzi z "Rancza". Przeszła sporą metamorfozę. Ma krótkie, kruczoczarne włosy, a w nowym serialu prezentuje się jako postać chłodna i niesympatyczna.

Zobacz niżej galerię: Tak na przestrzeni lat zmieniała się Magdalena Kuta

Sonda
Lubiłeś/aś oglądać "Ranczo"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE