Grażyna Szapołowska

i

Autor: Maciej Gillert/AKPA

Zaskakujące słowa

Grażyna Szapołowska bezlitosna dla ludzi ze swojej branży. Aktorzy się na nią obrażą!

2022-12-13 10:21

Grażyna Szapołowska (69 l.) wystąpiła w serialu "Mój agent", który pokazuje między innymi kulisy pracy z największymi gwiazdami filmu, teatru i telewizji. Słowa legendarnej aktorki mogą okazać się dla niektórych osób z jej branży bardzo bolesne. Niewykluczone, że aktorzy obrażą się na Szapołowską. Co takiego powiedziała? Poznajcie szczegóły.

Grażyna Szapołowska to znana i lubiana aktorka "starszego pokolenia", choć cenią ją także młodsi koledzy z branży. Czy po jej ostatniej wypowiedzi to się zmieni? Aktorzy mogą się na nią obrazić! Szapołowska, występująca ostatnio w serialu "Mój agent", powiedziała bowiem parę gorzkich słów na temat niektórych ludzi z jej branży. "Wszystko, co państwo zobaczą, nie jest do końca prawdą, ale jest tak śmieszne i urocze, że warto to oglądać. A tak naprawdę wszystko jest do niczego, ale to tak... zachęcająco od siebie", powiedziała o serialu w rozmowie z Olivierem Janiakiem w TVN.

"Tylko ci aktorzy, którzy mają duży dystans do siebie, są prawdziwi i pięknie grają. Cała reszta, która nie ma dystansu, jest smutna", dodała, wyjaśniając, że tego dystansu nabiera się po 54. roku życia.

Grażyna Szapołowska w serialu "Mój agent". O co chodzi?

Serial "Mój agent" oparty jest na francuskiej produkcji "Dix pour cent". Tam produkcja okazała się ogromnym sukcesem. Czy w Polsce będzie podobnie? W serialu jest dużo autoironii, a w jednym z odcinków Grażyna Szapołowska gra samą siebie. "Mój agent" pokazuje kulisy pracy z największymi gwiazdami filmu, teatru i telewizji oraz to, co dzieje się na planach filmowych, sesjach zdjęciowych, uroczystych bankietach. Bohaterami są pracownicy agencji, którzy "zajmują się" największymi gwiazdami, czyli negocjują kontrakty, rozwiązują konflikty, potrafią znaleźć wyjście z każdej sytuacji, są gotowi na największe poświęcenia i wiele innych.

Będziecie oglądać? Dajcie znać.

Zobacz również poniższą galerię zdjęć: Grażyna Szapołowska hipnotyzowała podczas gali. U jej boku był mężczyzna, z którym jest od ponad 20 lat

Sonda
Czy Grażyna Szapołowska to dobra aktorka?
Grażyna Szapołowska: Już więcej się nie rozbiorę!
Nasi Partnerzy polecają