Grażyna Szapołowska

i

Autor: Maciej Gillert/AKPA

można się zakochać!

Tak wygląda wnuczka Grażyny Szapołowskiej. Zjawiskowa Karolina gra już w znanym serialu

2022-11-29 9:02

Nie bez kozery uznaje się, że Grażyna Szapołowska jest jedną z najpiękniejszych przedstawicielek płci pięknej w historii polskiej kinematografii. Jej popisy aktorskie wielu panów latami śledziło z wypiekami na twarzy. Jak się okazuje, jej oszałamiająca uroda przekazana została w genach nie tylko jej córce Katarzynie, lecz również wnuczce Karolinie. Aktorka na swoim Instagramie pochwaliła się wspólnym zdjęciem z 22-latką i szczerze przyznajemy... odjęło nam mowę!

Grażyna Szapołowska to jedna z najbardziej znanych (i zarazem charakterystycznych) polskich aktorek. Oglądaliśmy ją m.in. w filmach takich jak "Wielki Szu", "Krótki film o miłości", "Lata dwudzieste... lata trzydzieste..." czy też z niezapomnianej kreacji jako Telimena w "Panu Tadeuszu" (gdzie za tę rolę otrzymała prestiżową nagrodę Orła). Aktorka miała trzech mężów, ale zdecydowała się na tylko jedno dziecko. W 1978 r. urodziła córkę Katarzynę, która odziedziczyła po niej nie tylko urodę, ale również zmysł artystyczny, ponieważ jest aktorką i reżyserką. Ma również wnuczkę, która zamierza podążać podobną do nich ścieżką.

Wnuczka Grażyny Szapołowskiej idzie w jej ślady

22-letnia Karolina Matej również marzy o karierze scenicznej i od jakiegoś czasu próbuje sił w bardzo popularnym serialu! Od pewnego czasu występuje ona w "Na wspólnej", gdzie wciela się w rolę Belli Trojanowskiej, uczennicy Danuty Zimińskiej (w tej roli Lucyna Malec) i dziewczyny Janka. Co więcej, zdecydowanie wiąże ona swoją przyszłość z aktorstwem i obecnie studiuje w Warszawskiej Szkole Filmowej. Dodatkowo Matej aktywnie udziela się w w mediach społecznościowych (Instagram, TikTok). Ponadto ma ona również talent wokalny! Jakiś czas temu 22-latka, wraz ze sławną babcią, zasiadła na kanapie w "Dzień dobry TVN". Grażyna promowała swoją płytę, a wnuczkę zabrała do studia, gdyż na albumie znalazł się ich wspólny utwór "Go Your Own Way".

Ciężko nie być dumnym z takiej wnuczki. Grażyna Szapołowska opublikowała niedawno na swoim Instagramie wspólne zdjęcie. "Grandma and Karla" - czytamy podpis pod fotografią, na której obie panie są ubrane są odświętnie i wyglądają... wprost olśniewająco!

Zobaczcie sami!

Sonda
Czy Grażyna Szapołowska to dobra aktorka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają