Grażyna Szapołowska skończyła 69 lat. Nie do wiary, jak teraz wygląda! Co za uroda!

i

Autor: Facebook; Grażyna Szapołowska Grażyna Szapołowska skończyła 69 lat. Nie do wiary, jak teraz wygląda! Co za uroda!

Aktorka wciąż zachwyca

Grażyna Szapołowska skończyła 69 lat. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda! Co za uroda!

2022-09-24 7:39

Grażyna Szapołowska (69 l.) kilka dni temu obchodziła swoje 69. urodziny i z tej okazji pochwaliła się w sieci zdjęciami, które wzbudzają zachwyt wśród fanów. Mimo upływu lat, ta znakomita aktorka wciąż wygląda fenomenalnie! Aż trudno uwierzyć, że teraz tak wygląda. Koniecznie musicie to zobaczyć.

Grażyna Szapołowska (69 l.) pochwaliła się w sieci zachwycającymi zdjęciami, a wszystko z okazji 69. urodzin, które obchodziła kilka dni temu, dokładnie 19 września. Utalentowana, znana i lubiana aktorka zachwyca urodą mimo upływu lat do tego stopnia, że czasem aż trudno uwierzyć, że teraz tak wygląda. Klasa sama w sobie. "Dziękuję wszystkim za piękne życzenia", napisała na Instagramie, zamieszczając zdjęcie z kwiatami. W komentarzach posypała się fala komplementów. "Czas mija, a pani uroda trwa niewzruszenie", "podziwiam panią", "elegancka, przepiękna", czytamy zachwyty i musimy przyznać, że w pełni się zgadzamy. Jesteście ciekawi, jak dziś wygląda Grażyna Szapołowska? Zobaczcie poniższe zdjęcia.

Zobacz także poniższą galerię zdjęć: Grażyna Szapołowska pokazała wnuczkę

Sonda
Czy Grażyna Szapołowska to dobra aktorka?
Grażyna Szapołowska: Już więcej się nie rozbiorę!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają