Ponętna Grażyna Szapołowska na plaży. Ani grama makijażu!

i

Autor: Instagram/Grażyna Szapołowska

Ponętna Grażyna Szapołowska na plaży. Ani grama makijażu!

2022-07-30 7:30

Grażyna Szapołowska (68 l.) to znakomita aktorka, znana ze swojej charyzmy, a także ponętnej sylwetki. Tym razem gwiazda zaprezentowała ją podczas nadmorskich wakacji. Dumnie pozowała do zdjęć na plaży w Juracie. Musimy przyznać, wygląda olśniewająco! Takiego wdzięku i swobody może pozazdrościć niejedna dwudziestolatka... Na wakacje wybrała się z córką!

Grażyna Szapołowska pokazuje, na czym polega prawdziwa kobiecość. Co za wdzięk!

Choć o mężczyznach nieraz mówi się, że są "jak wino - im starsi, tym lepsi", tego samego nie słyszy się za często o Paniach. A szkoda! O tym, jak z wiekiem nabiera się świadomości swojego ciała, cenną lekcję niejednej dwudziestolatce mogłaby dać Grażyna Szapołowska. Polska seksbomba wybrała się na wakacyjny wypoczynek w Juracie.

Przy okazji zapozowała do małej "sesji" zdjęciowej. Choć aktorka nie zdecydowała się na żaden makijaż, podkreślając swoje naturalne piękno, zadbała jednak o subtelne dodatki w postaci ognistej czerwieni na paznokciach u stóp. Jednoczęściowy kostium świetnie podkreślał kształty gwiazdy, jednocześnie eksponując dekolt. A jest na co popatrzeć... Urodę po słynnej babci odziedziczyła również jej wnuczka, Karolina Matej, która także nie boi się odważnych zdjęć.

Typowo plażowej stylizacji dopełniła biżuteria w postaci zegarka na ręce, a także okulary przeciwsłoneczne. Aktorka bez skrępowania prężyła się w słońcu, korzystając z wakacyjnych chwil. Towarzyszyła jej córka - Katarzyna Jungowska, aktorka i reżyserka, odpowiedzialna m.in. za "Pana Tadeusza". Życzymy miłego wypoczynku!

Jak wygląda Karolina Matej, wnuczka Grażyny Szapołowskiej? Urodę zdecydowanie odziedziczyła po "bogini Bałtyku"! Zobaczcie więcej w naszej galerii zdjęć poniżej.

Seksowna 68-letnia Szapołowska kusi nad Bałtykiem. Ależ ona wygląda!
Sonda
Czy Grażyna Szapołowska to dobra aktorka?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany