Justyna Steczkowska

i

Autor: AKPA/Kurnikowski Justyna Steczkowska

Spore zaskoczenie

Justyna Steczkowska załamana kolejkami i drożyzną. Woli wakacje w Polsce

2022-07-29 14:41

Justyna Steczkowska (50 l.) to nie tylko uzdolniona artystka, ale też prężna bizneswoman. Dzięki temu, może sobie na wszystko pozwolić. Ostatnio chwaliła się zagranicznymi wakacjami, a teraz pokazała jak bawi się w Danii w Legolandzie. Okazuje się, że piosenkarka jest załamana tym, co tam zastała! Ceny i kolejki powaliły ją z nóg.

Większość Polaków jest rozgoryczona tym, co obecnie dzieje się w kraju. Drożyzna, szalejąca inflacja, brak węgla, a nawet cukru. Justyna Steczkowska jest jednak w komfortowej sytuacji, bo przy swoich zarobkach nie musi się za bardzo martwić wzrostem cen, a urlop może sobie zaplanować w każdym zakątku świata. Jednak piosenkarka doznała szoku, gdy pojechała do Danii. Odwiedziła tam popularny na cały świat Legoland. Gwiazda uważa, że organizacja i ceny są jedną wielką pomyłką i poleca jednak wakacje w Polsce. 

Justyna Steczkowska w Opolu. Stawia na nowe brzmienia!

Justyna Steczkowska odwiedziła Legoland

Piosenkarka zapewne uległa prośbom swoich dzieciaków i zabrała je do Legolandu w Danii. To marzenie każdego malucha, ale też i starsi znajdą rozrywkę dla siebie. Nie brakuje tam różnych atrakcji, kolejek górskich, czy wodnych zjeżdżalni. Gdy jednak piosenkarka postawiła tam swoją stopę, od razu uznała, że przyjazd do tego parku rozrywki był wielką pomyłką. Steczkowska na Instagramie zamieściła filmik z wizyty w Legolandzie i krótko podsumowała: masakra!

Steczkowska narzeka na kolejki i ceny

Steczkowska od razu powiedziała, że nie poleca tego miejsca. Gwiazda estrady była oburzona tłumami i kolejkami do poszczególnych atrakcji. Zaskoczyły ją również ceny wstępu. Za bilet dla dorosłego trzeba tam zapłacić ponad 230 zł, a dziecko prawie 200 zł. Justyna, jak zaznacza, pojechała do Danii z rodziną i przyjaciółmi, więc biletów musiałam kupić na pewno kilka. Wydawało się, że dla takiej gwiazdy, taki koszt to nie jest coś, co nawet zauważy. Tymczasem Steczkowska narzeka na drożyznę i stwierdza, że lepiej udać się do parku rozrywki w Polsce, bo atrakcje są te same, a ceny dużo niższe. Sprawdziliśmy i bilet do popularnego parku zabaw w Polsce kosztuje 179 zł za osobę dorosłą, a dziecko powyżej 140 cm wzrostu płaci 129 zł. 

Kochani, raczej nie polecam ? Od 10 lat prawie nic się tam nie zmieniło... Ludzi więcej niż być powinno ? A poza tym wszystkie te atrakcje mamy już w Polsce w zdecydowanie lepszej cenie ? Gdyby nie to, że byłam z rodziną i wspaniałymi przyjaciółmi nie miałabym miłych wspomnień ?", napisała Steczkowska na Instagramie. 

Sonda
Wy też nie polecacie wyprawy do Legolandu w Danii?
Nasi Partnerzy polecają