Tak Justyna Steczkowska będzie świętować 50. urodziny!

i

Autor: AKPA/Piętka

Wyjątkowe urodziny

Tak Justyna Steczkowska będzie świętować 50. urodziny! Mąż przygotował coś specjalnego

2022-07-25 15:13

Justyna Steczkowska już za kilka dni będzie obchodziła okrągłe, 50. urodziny. Piosenkarka jest podekscytowana wejściem w kolejną dekadę swojego życia. W rozmowie z magazynem "Party" zdradziła, jak zamierza uczcić tę wyjątkową okazję. Jej mąż i dzieci przygotowali coś specjalnego!

Justyna Steczkowska to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, a także autorka tekstów, skrzypaczka i kompozytorka. Jest laureatką wielu nagród i wyróżnień, m.in. sześciu Fryderyków, dwóch Wiktorów, Bursztynowego Słowika i innych. Dorobek muzyczny piosenkarki liczy 16 albumów studyjnych, 300 piosenek, około 40 teledysków i kilka tysięcy zagranych koncertów. Z czystym sumieniem można powiedzieć, że Justyna Steczkowska zajmuje jedno z czołowych miejsc w gronie królowych polskiej estrady!

Już niedługo, 2 sierpnia 2022 roku, piosenkarka będzie obchodziła 50. urodziny. W rozmowie z magazynem "Party" Steczkowska wyznała, że ten dzień będzie dla niej szczególny. Jak się okazuje, z niecierpliwością czeka na wejście w kolejną dekadę życia.

Faktem jest, że chyba nigdy nie czułam się tak dobrze jak teraz. Kiedy kończyłam 30 lat, zweryfikowałam wiele rzeczy i wydawało mi się, że od tamtej pory wszystko będzie szło lepiej. Dekadę później byłam szczęśliwa, że mam czterdziestkę. Ale teraz jest jeszcze lepiej! Jestem szczęśliwa, spokojna, mam w sobie więcej luzu oraz zrozumienia dla siebie i świata. Jestem łagodniejsza dla wszystkich dookoła.

Piosenkarka dodała, że nie ma zamiaru robić żadnych podsumowań z okazji kolejnych, okrągłych urodzin. Zapewniła, że robi je codziennie i jest wdzięczna zarówno za dobre, jak i złe momenty, bo te wiele ją nauczyły.

Mam 50 lat, kocham życie i czerpię z niego garściami. Mam spokój w sercu i w głowie, co przekłada się też na moje osobiste sprawy. Jestem lepszą mamą dla swoich dzieci, partnerką dla mojego męża, z którym przeżyliśmy trochę wzlotów i upadków - powiedziała "Party".

Steczkowska planowała spędzić cały sierpień w strasie koncertowej, ale specjalnie na prośbę swoich dzieci: Leona (22 l.), Stanisława (17 l.) i Heleny (9 l.), weźmie wolne w dniu swoich urodzin. Gwiazda nie przepada za niespodziankami, ale na myśl o tej jest wyjątkowo podekscytowana. To jednak nie wszystko. Jej mąż, Maciej Myszkowski, również ma dla niej wyjątkowy prezent. Małżeństwo wraz z inną zaprzyjaźnioną parą wybierze się na romantyczny wyjazd do Włoch.

Tak Justyna Steczkowska szykowała się do ślubu! Zobacz zdjęcia w naszej galerii!

Justyna Steczkowska w Opolu. Stawia na nowe brzmienia!
Sonda
Śledzisz Justynę Steczkowską w mediach społecznościowych?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany