Unikalne foto

Dotarliśmy do zdjęć młodej Grażyny Wolszczak sprzed zabiegów! Zjawiskowa uroda. Nie do podrobienia!

2023-06-20 10:59

Grażyna Wolszczak w ostatnich latach znana jest przede wszystkim z roli Basi Brzozowskiej w serialu "Na Wspólnej". Aktorka zachwyca swoim młodym wyglądem. Każdy, kto ją widzi, nie może uwierzyć w to, że Grażyna Wolszczak kończy w tym roku 65 lat! Okazuje się, że gwiazda serialu TVN zawsze charakteryzowała się zjawiskową urodą. Dotarliśmy do zdjęć młodej Grażyny Wolszczak sprzed różnych zabiegów! Zwróciliśmy uwagę na jej zjawiskową urodę. Aktorka była po prostu nie do podrobienia.

Czy Grażyna Wolszczak przeszła operacje plastyczne? Gwiazda "Na Wspólnej" zdradziła prawdę

Grażyna Wolszczak od lat mierzy się z hejtem internautów zazdroszczących jej urody. Non stop ktoś sugeruje, że przeszła ona wiele operacji plastycznych. Sama gwiazda "Na Wspólnej" już 11 lat temu w rozmowie z "Faktem" odniosła się do tych krzywdzących plotek. Aktorka została wprost spytana o to, czy miała operację plastyczną. - Nie, ale i tak nikt w to nie wierzy. Prawda jest taka, że jestem zaprzyjaźniona z właścicielem Gold Clinik, który o mnie dba. Kiedy pojawiają się jakieś nowości, kiedy kupuje nową maszynę, zaprasza, bym je wypróbowała - wyznała Grażyna Wolszczak, która klika miesięcy temu została przyłapana w bikini i - jak zwykle - prezentowała się fantastycznie.  Jaki jest sekret jej figury? - Regularnie trenuję, chodzę na treningi o 7.30–8.00, przed pracą. Zdecydowanie wolę ćwiczyć wcześnie rano, bo wieczorem to już nie jestem w stanie zmusić się do niczego. Teraz chodzę na EMS, czyli electrical muscle stimulation. To są krótkie treningi w kamizelce pod prądem i rzeczywiście to daje niesamowite efekty, a poza tym zajmuje mało czasu. Teraz są modne takie właśnie półgodzinne treningi wynikające ze stylu życia i z tego, że wszyscy jesteśmy zapędzeni - wyznała Grażyna Wolszczak w rozmowie z portalem Newseria Lifestyle.  

Grażyna Wolszczak była nominowana do tytułu Najpiękniejszej Polki

Młodsi widzowie znają Grażynę Wolszczak głównie z serialu "Na Wspólnej". Aktorka ma jednak na swoim koncie wiele ról serialowych, filmowych i teatralnych. Na dużym ekranie zadebiutowała już w 1981 roku rolą w filmie "Pole widzenia". Oprócz talentu aktorskiego, Grażyna Wolszczak zawsze wyróżniała się urodą. W 2005 roku nawet - gdy była już blisko pięćdziesiątki - otrzymała nominację do tytułu Najpiękniejszej Polki 2004. Zobacz w naszej galerii, jak przez lata zmieniała się Grażyna Wolszczak. Jak wyglądała gwiazda "Na Wspólnej" przed licznymi zabiegami wpływającymi na poprawę urody?

Małgorzata Potocka u Jaruzelskiej: „NA MIŁOŚĆ NIGDY NIE JEST A PÓŹNO”