Gwiazda "Dziewczyn z Dubaju" prawie zaliczyła na ściance wpadkę! Wyglądała bosko

2023-01-03 21:20

Paulina Gałązka (34 l.) pojawiła się we wtorkowy wieczór na premierze filmu "Na twoim miejscu". Na ściance zaprezentowała się w miętowej sukience na jedno ramię i z wysokim wycięciem przy prawej nodze. O mały włos, a fotoreporterów oślepiłby widok bielizny gwiazdy!

Paulina Gałązka

i

Autor: AKPA / Podlewski

Paulina Gałązka zyskała większą popularność za sprawą produkcji "Dziewczyny z Dubaju", w której zagrała główną rolę. Pomimo iż film odniósł spory sukces, aktorka nie została naczelną bywalczynią salonów, ani bohaterką kolorowych czasopism. Co więcej, bardzo strzeże swojej prywatności, kreując swój wizerunek jedynie przez pryzmat zawodowych aktywności. Właśnie z tej okazji pojawiła się 3 stycznia na branżowej imprezie. Wyglądała zjawiskowo!

Gwiazda "Dziewczyn z Dubaju" prawie zaliczyła na ściance wpadkę! Wyglądała bosko

Paulina Gałązka promuje nowy filmu "Na twoim miejscu". Wciela się w nim w główną postać, która pozostaje w rozpadającym się małżeństwie. Zanim widzowie będą mogli poznać bliżej stworzoną na potrzeby filmu postać i podziwiać aktorskie zdolności Gałązki, mogą obserwować, jak po raz kolejny olśniewa w blasku fleszy. Na uroczystą premierę, która odbyła się w jednym z warszawskich kin, gwiazda wybrała miętową sukienkę z licznymi marszczeniami. Zrezygnowała z głębokiego dekoltu, ale na ściance grała nogą niczym Angelina Jolie na rozdaniu Oskarów w 2012 roku. I choć trzeba przyznać, że Paulina prezentowała się świetnie, wybór tej kreacji był nieco ryzykowny. Jeden szerszy krok i światło dzienne mogła ujrzeć jej bielizna!

Myślicie, że aktorka miała obawy, że zaliczy tego wieczoru wpadkę? Biorąc pod uwagę fakt, że na planie "Dziewczyn z Dubaju" musiała odgrywać bardzo odważne role, być może nie miałaby z tego rodzaju wtopą żadnych problemów. Poza tym nie byłaby jedyną gwiazdą, której fotoreporterzy staliby się posiadaczami niezbyt korzystnych, a nawet kompromitujących zdjęć.

Paulina Gałązka

i

Autor: AKPA / Podlewski
Sonda
Podoba ci się ta sukienka?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki