Posypały się gratulacje

Gwiazda "Korony królów" wzięła ślub! Przepiękna zdjęcia

2023-07-04 15:32

Żaneta Homa (28 l.) to młoda aktorka znana z roli Femki w serialu "Korona królów. Jagiellonowie" oraz z gry w "M jak miłość", "Barwach szczęścia", "Przyjaciółkach" i "Na Wspólnej". Właśnie pochwaliła się sesją ślubną. Jej mężem jest aktor znany z "Na dobre i na złe". To nie jedyny w ostatnich tygodniach ślub wśród polskich celebrytek. Stan cywilny zmieniła też Julia Bijoch. Oto szczegóły.

Żaneta Homa poślubiła swojego partnera, aktora "Na dobre i na złe" Dominika Mireckiego (27 l.), z którym wcześniej miała sesję narzeczeńską na Teneryfie. Zdjęcie wykonał im fotograf Damian Homa, który jest bratem panny młodej. - Miłość jest cierpliwa, miłość jest dobrotliwa […]. Wszystko zakrywa, wszystkiemu wierzy, wszystkiego się spodziewa, wszystko znosi. Miłość nigdy nie ustaje - umieściła aktorka słynny cytat z Biblii, z Hymn o miłości zawartego w 1 Liście do Koryntian. Życzenia młodej parze złożyła m.in. aktorka Paulina Chapko. Wiadomo, że nowożeńcy są już w podróży poślubnej.

Ślubnymi zdjęciami pochwaliła się także Julia Bijoch, stomatolog, która razem z siostrą, modelką Zuzanną Bijoch (29 l.) wystąpiła w "Azja Express". Ślub ze swoim partnerem, Tomaszem, wzięła w pięknej scenerii Rzymu. Młodej parze życzenia złożyli m.in. Michał Piróg i Adam Fidusiewicz, który osobiście był na ślubie w stolicy Włoch.

Polski milioner i były poseł się ożenił! Z piękną Renatą wyjadą w podróż poślubną aż na 3 miesiące

Ślub w centrum Warszawy za 24 tys. złotych. Błogosławił sam Rafał Trzaskowski
Sonda
Czy spałeś/-aś kiedyś ryżem/pieniędzmi/konfetti po ślubie?