Gwiazda Korony królów zaszalała ze strojem

i

Autor: AKPA/Piętka

Odważnie!

Gwiazda "Korony królów" zaszalała ze strojem. Głęboki dekolt dużo pokazywał

2023-02-17 8:10

Małgorzata Klara (41 l.) to aktorka teatralna i filmowa znana m.in. z serialu "Korona królów. Jagiellonowie". W czwartek, 16 lutego, gwiazda pojawiła się na prezentacji wiosennej ramówki Telewizji Polskiej. Klara postawiła na odważną stylizację z głębokim dekoltem. Zobaczcie zdjęcia!

Małgorzata Klara to aktorka teatralna i filmowa, która ma na swoim koncie głównie role drugoplanowe w produkcjach. Pojawiła się w produkcjach takich jak m.in. "Pitbull. Nowe porządki", "Planeta singli", "Na dobre i na złe", "Dziewczyny ze Lwowa", "Ojciec Mateusz", "Zenek", "Przyjaciółki" czy "Nieobecni". Gra ona również księżną Anna Światosławowną w najnowszym, 4. sezonie "Korony królów".

Małgorzata Klara na prezentacji ramówki TVP. Postawiła na odważny strój

W czwartek, 16 lutego, Małgorzata Klara pojawiła się na briefingu, podczas którego została zaprezentowana wiosenna ramówka Telewizji Polskiej. Gwiazda "Korony królów" zapozowała na ściance i od razu skradła uwagę reporterów. Klara postawiła na odważny strój. Miała na sobie luźne garniturowe spodnie i obszerny żakiet z głębokim dekoltem. Gwiazda zrezygnowała z eleganckiej bluzki oraz… stanika! Stylizacja bez wątpienia przyciągała wzrok, ale aktorka musiała uważać, żeby nie zaliczyć spektakularnej wpadki. Luźny i głęboki dekolt mógł przypadkiem odsłonić zbyt wiele.

Stylizację Małgorzaty Klary uzupełniały dodatki. Na żakiecie błyszczała duża broszka w kształcie ptaka. Gwiazda założyła również wyraziste, rzucające się w oczy kolczyki i kilka pierścionków. Do tego ciemnoniebieska torebka listonoszka.

Zobaczcie, jak Małgorzata Klara prezentowała się na ramówce TVP. Podoba wam się ta stylizacja?

Małgorzata Klara na prezentacji ramówki TVP

i

Autor: AKPA/Piętka

Plejada gwiazd na wiosennej ramówce TVP! Zobacz galerię

Sonda
"Korona królów. Jagiellonowie" to dobry serial?

Czy nie wymagasz od siebie zbyt wiele?

Posłuchaj, jak wyznaczać sobie cele, aby być SZCZĘŚLIWYM!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany