Tomasz Kammel

i

Autor: AKPA / Piętka Mieszko

Ramówka TVP za nami

Wiosna pełna nowości w TVP. Te seriale będą hitami!

2023-02-16 19:48

16 lutego odbyła się prezentacja wiosennej ramówki Telewizji Polskiej. Czym tym razem TVP zaskoczy widzów? Które produkcje wracają, a jakie nowości będą walczyły o widownię? Nowe seriale będą emitowane codziennie już po "Wiadomościach"!

TVP zaprezentowała swoją wiosenną ramówkę. 16 lutego zorganizowana została specjalna konferencja prasowa, na której pojawiło się mnóstwo dziennikarzy serwisów internetowych oraz gwiazd - formatów już sprawdzonych, ale i tych nowych. Czym publiczny nadawca zaskoczy widzów w marcu?

Wiosna pełna nowości w TVP! Co obejrzą widzowie po "Wiadomościach"?

Oprócz uwielbianego przez Polaków "The Voice Kids", który powróci na antenę telewizyjnej dwójki w szóstej odsłonie, TVP wyemituje kilka nowych produkcji. Jedną z nich będzie serial "Krucjata. Prawo serii", który od listopada można było oglądać na platformie VOD. Trzymająca w napięciu historia pracowników wydziału zabójstw emitowana będzie w każdy piątek, a liczyć będzie 13 odcinków. W rolach głównych zobaczymy: Juliana Świerżewskiego, Pawła Deląga, Vanessę Aleksander czy Michała Czarneckiego.

Wszystko wskazuje również na to, że hitem może się okazać serial "Polowanie na ćmy” z Moniką Krzywkowską, Sonią Mietielicą oraz Piotrem Nerlewskim w rolach głównych. Produkcja będzie opowiadać historie życia Polaków pod rosyjskimi zaborami.

- Wybuch bomby podłożonej przez młodego rewolucjonistę zaczyna opowieść o wydarzeniach, które wstrząsnęły życiem Warszawy. Rosyjskie represje przybliżają Polaków coraz bardziej do zrywu niepodległościowego. Sytuacja jest tak napięta, że szef carskiej Ochrany postanawia przekierować uwagę tłumu na inny tor, prowokując w mieście zamieszki na tle obyczajowym - dowiadujemy się z opisu serialu.

To jednak nie koniec. W połowie maja TVP wyemituje jeszcze serial "Marzec '68". W skład obsady wchodzą: Edyta Olszówka, Anna Radwan, Mikołaj Kubacki, Ireneusz Czop, Mariusz Banaszewski, Radosław Krzyżowski, Jaack Król oraz Marcin Sztabiński.

Poniżej zdjęcia gwiazd, które brylowały na ściance podczas ramówkowej imprezy TVP.

Sonda
Oglądasz TVP?

Zamiast skupić uwagę na przyczynach problemów, często niwelujemy jedynie ich skutki.

Jak skupić energię na źródłach własnych problemów? POSŁUCHAJ porad Krystyny Mirek!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają