Gwiazda "Projekt Lady" związała się z wojskowym. Starszy facet musiał się o nią postarać

2020-10-29 14:05
Gwiazda Projekt Lady związała się z wojskowym. Starszy facet musiał się o nią postarać
Autor: Instagram

Zwyciężczyni pierwszej edycji "Projekt Lady" i podopieczna Małgorzaty Rozenek-Majdan w końcu pokazała swojego chłopaka. Patrycja Wieja zyskała spore grono fanów na Instagramie. Obserwuje ją prawie 140 tys. osób. Na jej profilu pojawiły się dwa urocze zdjęcia z chłopakiem, który jest wojskowym. Partner Patrycji wydaje się być od niej starszy. Wieja zdradziła, jak ją zdobył.

Patrycja Wieja zwyciężyła pierwszą odsłonę "Projekt Lady". Na castingu do programu wspomniała o tym, że nie chce całe życie tańczyć na rurze. Od samego początku Małgorzata Rozenek widziała w niej potencjał. Pasją Patrycji jest sport. Mogliśmy ją zobaczyć w show "Ninja Warrior Polska", w którym testowała swoją wytrzymałość na diabelnie trudnym torze przeszkód. 

Maryla Rodowicz pokonała koronawirusa! Co jej pomogło?

Gwiazda "Projekt Lady" związała się z wojskowym. Starszy facet musiał się o nią postarać

O życiu prywatnym gwiazdy "Projekt Lady" dowiedzieliśmy się z jej Instagrama. Nie pokazała twarzy partnera, ale strój wskazuje na to, że jest żołnierzem. Internauci chwalą zdjęcia: - Miłość bije po oczach! Wieja opublikowała romantyczne zdjęcia z czułym podpisem: - Będę przy Tobie, będę Cię wspierać tak jak Ty to robisz od pierwszych dni kiedy Cię poznałam... jestem szczęśliwa, spełniam marzenia, znamy się już dosyć długo, żeby powiedzieć, że jesteś też moim przyjacielem... Dałam nam szanse, Ty nigdy się nie poddałeś, walczyłeś o mnie i teraz wiem, że było warto!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE