Marta Chodorowska (Julia w M jak miłość) na Instagramie

i

Autor: Instagram

Gorące zdjęcia

Gwiazda "Rancza" pokazała się nago. Nic nie zakrywa pięknych wdzięków aktorki

2023-07-30 18:51

Marta Chodorowska, aktorka znana między innymi z seriali "Ranczo" oraz "Korona królów" pokazała gorące zdjęcia na Instagramie. Gwiazda pozuje całkowicie nago wśród bałtyckich plaż. Bliskość natury oraz przepiękne widoki sprawiły, że zrzuciła swoje ubrania i pokazała się, jak Pan Bóg ją stworzył.

Marta Chodorowska to aktorka znana przede wszystkim z udziału w polskich serialach. Kobieta grała córkę wójta w hitowym serialu "Ranczo" oraz wcielała się w rolę Hanki z Korczyna w serialu "Korona królów". Grała także w serialu "M jak miłość". W ostatnim czasie aktorka występuje w produkcji TVN "Lulu". W międzyczasie, gdy nie jest zajęta kolejnymi rolami postanowiła skorzystać z pięknej pogody i wyjechać podziwiać bałtyckie plaże na Łotwie. Bliskość natury oraz zachwycające widoki sprawiły, że gwiazda zapragnęła zrzucić swoje ubrania i zapozować całkowicie nago. Efektami ten sesji podzieliła się na Instagramie. Na zdjęciach Marta Chodorowska jest całkowicie naga, a swoje wdzięki zasłania jedynie dłońmi. - Tę radość zatrzymam na zawsze. Taki Bałtyk kocham. Kompletnie pusty a „w sezonie”. Wiatr, woda, słońce, przyroda. Nic więcej nie potrzeba - podpisała fotografie Marta Chodorowska. 

Przeczytaj również: Marcin Hakiel spotyka się z Magdaleną Stępień? Niewiarygodne doniesienia. Oboje zabrali głos w sprawie

Kładka czy przejście dla pieszych? Aktywiści chcą likwidacji kładki nad Ostrobramską
Listen on Spreaker.