Gwiazda TVN nazwana "próchnem" i krytykowana za tatuaż. Mocna odpowiedź Ohme!

2021-10-11 15:25

Małgorzata Ohme (42 l.) niedawno pochwaliła się okazałym tatuażem na ciele. Prezenterka "Dzień dobry TVN" nie spodziewała się, że dotknie ją za to tyle hejtu od internautów. Dziennikarka zamieściła na Instagramie stanowczą odpowiedź i opublikowała zdjęcie ze zmarszczkami. Ohme zdecydowanie odniosła się do starości. Sprawdźcie, co miała do powiedzenia.

Małgorzata Ohme pokazała swojego partnera. Jest nim o 5 lat starszy Rafał Jakóbiak.  Prezenterka "Dzień dobry TVN" jest przy nim bardzo szczęśliwa. Część fanów dziennikarki była nim zachwycona. Okazało się jednak, że nie wszyscy podzielają ten entuzjazm. Ohme była w szoku, gdy zobaczyła okropne wiadomości od internautów. Gwiazda TVN opublikowała swój "pomarszczony" portret.

Wrzuciłam ostatnio zdjęcie mojego chłopaka, fakt urodziwego bardzo. Potem podzieliłam się swoim tatuażem, który sprezentowałam sobie bez okazji, z czystej miłości do siebie - zaczęła swój wpis na Instagramie.

Małgorzata Ohme została skrytykowana za wygląd i wiele absurdalnych rzeczy: - Wiele komentarzy dotyczyło tego, że jestem stara, że próchno, że baba w podeszłym wieku wzięła sobie młodszego (starszy jest), a potem jeszcze postanowiła się wytatuować. O kobiecie piszą w ten sposób inne kobiety.

Gwiazda postanowiła apelować do innych ludzi, najbardziej do kobiet, które zamiast się wspierać, wbijają szpile innym. Ohme poleca skupić się na praktykowaniu wdzięczności i wypełnianiu naszego życia szczęściem. 

Anna Mrozowska: Gwiazda serialu „Ludzie i Bogowie” Musiałam ukrywać tatuaże

ZOBACZ: Edyta Górniak pięknie podsumowała zmagania Kozidrak. Pijacki wybryk niczego nie przekreśla

ZOBACZ: Zachwycająca Opozda promuje film o Brigitte Bardot. Widać już brzuszek [ZDJĘCIA]

Na post Małgorzaty Ohme zareagowała Joanna Racewicz, która również doświadczyła w swoim życiu sporo hejtu: - Przytulam do serca wszystkie dziewczyny, które usiłują pokaleczyć inne dziewczyny. Nie dlatego, że jestem taka szlachetna. Dlatego, że wiem, jak boli rana zadana przez innego człowieka. I jak wielka jest pokusa, żeby „podać dalej”. Sztuka polega na tym, żeby zatrzymać na sobie. Wybaczyć. Ukochać. Podziękować. I iść dalej. 

Sonda
Czy wyglądasz na swój wiek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany