Gwiazda TVP z głębokim dekoltem. Tak przygotowuje się do nowej roli!

i

Autor: Instagram/Monika Mazur - Chrapusta

Kusząco!

Gwiazda TVP z głębokim dekoltem. Tak przygotowuje się do nowej roli!

2022-07-27 21:55

Monika Mazur-Chrapusta (31 l.), znana m.in. z popularnego serialu opowiadającego o pracy ratowników medycznych, "Na sygnale", szykuje się do nowego projektu! Już przed wakacjami żegnała się z fanami, uchylając rąbka tajemnicy i opowiadając o pracy na planie nowej serii. Teraz możemy zobaczyć ją w nowej roli tajemniczej Jessiki. Oj, jest na co popatrzeć...

Monika Mazur-Chrapusta w nowej roli. Gwiazda TVP kusi dekoltem

Monika Mazur-Charpusta jeszcze przed wakacjami zaniepokoiła fanów, żegnając się z nimi! Obawiali się, że to oznacza, że aktorka zniknie z popularnego serialu nadawanego na antenie TVP "Na sygnale", gdzie wciela się w rolę Martyny, ratowniczki medycznej. Okazało się jednak, że udała się tylko na wakacyjną przerwę!

Aktorka dołączyła jednak do obsady innej popularnej produkcji, "Na wspólnej", gdzie pojawi się jako nowa twarz w serialu. Okazuje się, że na tym nie koniec wieści! Monika Mazur-Chrapusta opublikowała zdjęcie w mediach społecznościowych. Uwagę zwraca przede wszystkim apetyczny dekolt aktorki. Kusząca stylizacja to zapowiedź kolejnej roli, w jakiej wystąpi aktorka. Tym razem będzie to Jessica!

Monika Mazur-Chrapusta nie zdradziła jednak nic więcej. Dodała tylko, że na ekranie zobaczymy ją jesienią, a więcej szczegółów zdradzi, kiedy tylko dostanie "zielone światło". Czekamy!

Kolejny projekt. ??? Poznajcie Jessicę. ? Daleko nam do siebie, oj daleko ?, ale to właśnie sprawia, że wcielanie się w nią to dla mnie wielka frajda i ogromne wyzwanie! Na ekranie pojawimy się jesienią ?, a więcej szczegółów zdradzę jak tylko dostanę zielone światło! - wyjawiła Monika Mazur-Chrapusta!

Kto pojawi się w nowym serialu Polsatu, "Lulu"? Zobaczcie gwiazdorską obsadę w naszej galerii zdjęć poniżej!

Martyna z Na sygnale pochwaliła się jak mieszka! Zwłaszcza taras w mieszkaniu Moniki Mazur zwala z nóg
Sonda
Lubisz oglądać medyczne seriale?
Nasi Partnerzy polecają