Gwiazdor BrzydUli przytula się do dziewczyny. Zapozowała topless!

i

Autor: AKPA/Piętka

Odważne zdjęcia!

Gwiazdor "BrzydUli" przytula się do dziewczyny. Zapozowała topless!

2022-08-03 5:29

Mariusz Zaniewski, znany z takich produkcji jak "BrzydUla" czy "Pierwsza miłość" pokazał odważne zdjęcia z modelką! Partnerka aktora zapozowała topless. Oboje jednak zakryli sutki na zdjęciu. Czy to gest w stronę restrykcyjnej wobec kobiet polityki Instagrama? Aktor zacytował także fragment pięknego wiersza Andrzeja Bursy. Przeczytajcie poniżej!

Mariusz Zaniewski na wakacjach z dziewczyną. Zaserwował fanom odrobinę poezji! Znacie ten wiersz?

Mariusz Zaniewski najwyraźniej wybornie bawi się na wakacjach w towarzystwie partnerki, modelki o imieniu Wiktoria. Para wybrała się na zagraniczny wyjazd, podczas którego raczyła się świeżymi figami. Zaniewski, znany z takich produkcji, jak "BrzydUla" czy "Pierwsza miłość", który ostatnio wypowiadał się na temat honorariów aktorów, przyrównując je do tych kasjerów, postanowił tym razem zaserwować fanom odrobinę poezji.

Zacytował fragment wiersza "Ogród Luizy" autorstwa Andrzeja Bursy z 1958 roku. Musimy przyznać, piękny utwór! W ten artystyczny sposób aktor podzielił się z fanami swoim szczęściem. Sądząc po szerokich uśmiechach pary, wakacyjny relaks mocno im służy! Przeurocza partnerka Mariusza Zaniewskiego zapozowała do odważnych zdjęć topless. Co ciekawe, zarówno modelka, jak i aktor zakryli na nim sutki. Nie od dziś w końcu wiadomo, że restrykcyjna wobec kobiet polityka Instagrama dopuszcza męski sutki, jednak kobiecych już nie. Więcej poniżej!

Łaskę Luizy może zdobyć tylko męstwo. Pewność rzutu i nerwów szaleńcze napięcie. Zwycięzco umazany gęstą krwią zwierzęcą. Przynieś jej lwią paszczękę i serce łabędzie. Łaskę Luizy może zdobyć tylko męstwo. No i świeże figi - cytował fragment wiersza "Ogród Luizy" Andrzeja Bursy Mariusz Zaniewski. Mocna rzecz! Sądząc po zdjęciach, aktorowi "nieistnienie, które zabija jak topór" na razie jednak nie grozi.

Jak Wiktoria Gąsiewska prezentowała się topless na ekranie? Zobaczcie w naszej galerii zdjęć poniżej!

Marysia Sadowska w bikini na plaży
Sonda
Czy uważasz, że Mariusz Zaniewski to dobry aktor?
Nasi Partnerzy polecają