Joanna Koroniewska wskoczyła w bikini na blat. Zrobiło się gorąco!

i

Autor: Instagram/Joanna Koroniewska

Co za widok!

Joanna Koroniewska wskoczyła w bikini na blat. Zrobiło się gorąco!

2022-08-02 17:27

Joanna Koroniewska (44 l.) spędza wakacyjne chwile razem z mężem, Maciejem Dowborem (43 l.) w Hiszpanii. To tam uwili swoje nowe gniazdko! Towarzyszą im oczywiście też ich pociechy, córki Janina oraz Helena. Aktorka bez skrępowania publikuje gorące zdjęcia w bikini! Takiej sylwetki można tylko pozazdrościć. Tym razem Koroniewska w poszukiwaniu ochłody wskoczyła na... blat. Od razu widać, że ćwiczy!

Joanna Koroniewska pozuje w bikini w słonecznej Hiszpanii. "U nas jest naprawdę gorąco!"

Joanna Koroniewska-Dowbor razem z mężem, Maciejem Dowborem, ostatnio kupili dom w swojej ukochanej Hiszpanii. To tam spędzają teraz wakacyjne chwile razem z córkami! Przy okazji aktorka, która jest dosyć aktywna w mediach społecznościowym, gdzie również walczy z hejtem wśród użytkowników, dzieli się z fanami migawkami ze swoich codziennych zajęć.

Joanna Koroniewska, która ostatnio znowu "targała wodę dla Dowbora", tym razem opublikowała zdjęcie, na którym korzysta z momentu ochłody w swoim nowym, wymarzonym gniazdku. Pozuje na nim w bikini, dumnie prezentując starannie wyrzeźbioną sylwetkę. Cóż, sądząc po tych mięśniach brzucha aktorka nie odpuszcza sobie treningów! 

Joanna Koroniewska wskoczyła energicznie na blat, ciesząc się urokami swojego nowego lokum. Jak dodawała, starała się go urządzić na tyle praktycznie, aby móc w pełni cieszyć się wakacyjnym odpoczynkiem, nie martwiąc się sprzątaniem przy... trójce dzieci. Ciekawe, kogo miała na myśli! Aktorka jest znana ze swojego ciepła i poczucia humoru.

Jak tam Wasza wakacyjna pogoda? ?? Dobrze zaczął się tydzień? Humory dopisują? U nas jest naprawdę gorąco!!! ??? Dlatego właśnie uwielbiam Hiszpanię, bo słońce świeci tu każdego dnia, a ja zdecydowanie wybieram wakacje w upale! ?? Czasami jest taaaak gorąco, że fajnie jest wskoczyć na zimny blat i dać sobie chwilę ochłodzenia ? - pisała na swoim koncie na Instagramie Joanna Koroniewska, pozując w towarzystwie męża, Macieja Dowbora.

Jak wygląda nowy dom Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora w Hiszpanii? Zobaczcie w naszej galerii zdjęć poniżej!

"Nasz nowy dom" bohaterka wyznaje: dzięki Dowbor dostałam nowe życie
Sonda
Obserwujesz w mediach społecznościowych Joannę Koroniewską?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany