Gabriel z "Królowych życia" z partnerem w klubie. Internauci zażenowani, twierdzą, że jest pod wpływem narkotyków

2021-11-30 11:50
Gwiazdor Gogglebox z partnerem w klubie. Internauci zażenowani, twierdzą, że jest pod wpływem narkotyków
Autor: AKPA/Instagram Gwiazdor "Gogglebox" z partnerem w klubie. Internauci zażenowani, twierdzą, że jest pod wpływem narkotyków

Gabriel Seweryn, gwiazdor "Królowych życia", wybrał się do klubu z nowym partnerem, Kamilem. Po głośnym rozstaniu z Rafałem Grabiasem nie zostało już żadnego śladu, mężczyzna wpadł w wir projektowania i imprez z nowymukochanym. Fani nie są jednak do końca przekonani, co do wybranka Gabriela. Pod jego najnowszym wideo z imprezy w klubie pojawiła się lawina komentarzy sugerujących, że mężczyźni są pod wpływem narkotyków.

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias nie są już razem. Ich rozstanie ciągnęło się przez bardzo długi okres czasu. Kilka miesięcy temu w rozmowie z Pudelkiem, Seweryn wbił mocną szpilę swojemu ex i podsumował ich relację: - Nasz związek skończył się siedem lat temu. Od siedmiu lat nie sypialiśmy ze sobą! Jak zamieszkaliśmy w Berlinie, nic nas nie łączyło. Każdy z nas miał ułożyć sobie życie na nowo. W międzyczasie dostaliśmy propozycję, żeby wziąć udział w programie. Chcieli żebyśmy grali, to nie były sceny z naszego życia. To nie była prawda, nic mnie z nim nie łączyło.

Dziś starszy z gwiazdorów "Królowych życia" znalazł nowego partnera, Kamila. To z nim pozuje do zdjęć, pojawia się na ściankach, a także wychodzi na nocne imprezy. Projektant futer podzielił się nagraniem z nocnej eskapady na Instagramie, gdzie pokazał jak baluje z chłopakiem. DJ puszcza muzykę techno, a Seweryn ma słuchawkę w uchu, gdy z głośników słychać naprawdę wyraźnie rytm. Do tych dźwięków świetnie bawił się Kamil Biela, ukochany znanego geja z "Królowych życia". Nie umknęło to obserwatorom mężczyzn. W komentarzach wylali swoje żale i sugerują, że zakochani są pod wpływem narkotyków. Martwią się też o sylwetkę Gabriela, który ich zdaniem mocno schudł.

Dalsza treść artykułu pod galerią: Gabriel Seweryn jeździ długim i lśniącym Audi A6 Limousine  

Gabriel Seweryn pokazał nagranie, na którym "tańczy" do muzyki techno. Widać jednak, że lepsze poczucie rytmu ma jego partner Kamil, który świetnie odnalazł się w tym klimacie. Wszystko możecie zobaczyć na nagraniu niżej. Fani po zobaczeniu nagrania licznie rozpisują się na temat stanu mężczyzn. Twierdzą, że Gabriel i Kamil są pod wpływem narkotyków. Padają naprawdę mocne uwagi, inni twierdzą, że widzieli nawet zakochanych podczas zakupów. Zdjęcia komentarzy niżej.

Gabriel Seweryn z partnerem w klubie. Internauci zażenowani, twierdzą, że jest pod wpływem narkotyków
Autor: Instagram Gabriel Seweryn z partnerem w klubie. Internauci zażenowani, twierdzą, że jest pod wpływem narkotyków
Gabriel Seweryn z partnerem w klubie. Internauci zażenowani, twierdzą, że jest pod wpływem narkotyków
Autor: Instagram Gabriel Seweryn z partnerem w klubie. Internauci zażenowani, twierdzą, że jest pod wpływem narkotyków
Dramatyczne wyznanie „Królowej życia” : Moje nogi nigdy już nie wrócą do pełnej sprawności!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE