Gwiazdor "Gogglebox" był fryzjerem Andrzeja Dudy! Wyjawił piorunujące szczegóły

2021-11-25 15:00
Gwiazdor Gogglebox był fryzjerem Andrzeja Dudy! Wyjawił piorunujące szczegóły
Autor: SUPER EXPRESS, INSTAGRAM Gwiazdor "Gogglebox" był fryzjerem Andrzeja Dudy! Wyjawił piorunujące szczegóły

Jacek Szawioła zasłynął jako uczestnik programu TTV "Gogglebox". Jeden z najpopularniejszych polskich gejów, człowiek o ciętym języku, a kiedyś... fryzjer Andrzeja Dudy! Niewiarygodne, co powiedział na temat słynnych polityków gwiazdor "Gogglebox". Piorunujące szczegóły na temat rządzących i ich wyglądu.

Zanim Jacek Szawioła stał się sławnym komentatorem programów telewizyjnych w "Gogglebox. Przed telewizorem", był stylistą fryzur. Niewielu wie, że z jego usług w 2015 roku korzystał m.in. Andrzej Duda oraz jego żona! Szawioła czesał też wiele gwiazd oraz innych polityków, o których opowiedział w rozmowie z NaTemat. Okazuje się, że z prezydentem współpracował podczas kampanii 6 lat temu i dokładnie obserwował Dudę oraz jego partnerkę. Mimo, że współpraca nie trwała długo, Szawioła ocenił swoich klientów: - Najwięcej wieśniaków jest w Prawie i Sprawiedliwości. Tam spece od wizerunku mieliby największe pole do popisu. W PiS-ie powszechne jest myślenie: Takiego mnie wybrali, a więc tak jest super, nie będę niczego zmieniał - opisał nie tylko prezydenta, ale też innych rządzących.

Dalsza treść artykułu pod galerią: Sylwia Bomba z "Goggleboxa" kusi w seksownej sukience

Okazuje się, że poglądy polityczne Andrzeja Dudy i jego żony są Jackowi obce i nie zgadza się z nimi, jednak prywatnie prezydent i prezydentowa mają być "fajnymi ludźmi": - W kategoriach poglądów politycznych zbiera mi się na wymioty, prywatnie są fajnymi ludźmi. Chcielibyście poznać Andrzeja Dudę i sami ocenić? Dajcie znać w komentarzach!

Sonda
Oglądasz "Gogglebox" na TTV?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE