Odpowiedzialnie?

Gwiazdor "M jak miłość" kupił 14-letniej córce auto w prezencie. Internauci przypomnieli mu syna Sylwii Peretti

2023-08-24 22:33

Tomasz Oświeciński (50 l.) kupił swojej córce auto w prezencie. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że dziewczyna ma dopiero 14 lat. Pod postem, w którym aktor "M jak miłość" pochwalił się nowym nabytkiem wprost zawrzało. Internauci zarzucili mu skrajną nieodpowiedzialność, a wręcz głupotę. Niektórzy przypomnieli niedawną tragedię Sylwii Peretti, której syn zginął szarżując na ulicach Krakowa. Z drugiej strony padły argumenty, że im wcześniej dziewczyna wyrobi sobie właściwe nawyki i nauczy się ostrożności, tym lepiej będzie jeździć w przyszłości.

Tomasz Oświeciński to aktor i zawodnik MMA. Szerokiej publiczności dał się poznać w roli sympatycznego Andrzejka Lisieckiego w serialu "M jak miłość", ale w swojej filmografii ma wiele różnorodnych postaci. Obecnie możemy go oglądać m.in. w "Dzielnicy strachu". Aktor jest również bardzo aktywny w mediach społecznościowych, gdzie chętnie chwali się super rodziną, zwłaszcza 14-letnią córką Majką. Dziewczyna zafascynowana światem telewizji i mediów również stawia w nim pierwsze kroki. Ma na swoim koncie kilka drobnych ról.

Oświeciński kupił córce auto w prezencie. Dziewczynka ma 14 lat

Właśnie zrobiło się głośno o tym duecie, bo dumny tata postanowił zrobić córce niesamowity prezent - kupił jej auto. Dziewczyna uzyskała prawo jazdy na samochody małolitrażowe (kategoria AM) i teraz będzie mogła wozić się swoją białą, małą bryczką. Aktor pokazał filmik z córka i jej autem w rolach głównych, a zamiast popularnej "szerokości" życzył jej m.in ostrożności, rozwagi i cierpliwości. Pod postem rozgorzała jednak dyskusja o słuszności lub nie takiego postępowania.

Internauci przypomnieli Oświecińskiemu syna Sylwii Peretti

Niektórzy internauci nazwali to wprost głupotą i nieodpowiedzialnością. Jeden z nich przypomniał celebrycie niedawną sprawę syna Sylwii Peretti, który zginął podczas szaleńczego rajdu ulicami Krakowa. Inni wypominali, ze dzieciom daje się teraz zbyt dużo i uczy je w ten sposób materializmu. Na te słowa zareagowała Żona aktora, która przypomniała, że maja od dawna zarabia, więc zna wartość pieniądza. Racja jest zapewne gdzieś po środku. A wy pozwolilibyście swoim dzieciom prowadzić samochód na ulicach miasta?

Zobacz w galerii samochód, który Tomasz Oświeciński sprezentował córce

Przełomowe informacje w sprawie syna Sylwii Peretti. Pięć kluczowych pytań.
Sonda
Lubisz Tomasza Oświecińskiego?