Gwiazdor "Na dobre i na złe" przeszedł metamorfozę do roli pięściarza walczącego w Auschwitz! [WIDEO]

2021-08-30 9:06
Piotr Głowacki na premierze filmu Mistrz
Autor: Super Express, zdjęcia: Jakub Hordyj Piotr Głowacki na premierze filmu "Mistrz"

Piotr Głowacki (41 l.) w serialu "Na dobre i na złe" wciela się w postać neurochirurga Artura Barta. Aktor może pochwalić się również świetnymi rolami w filmach. Byliśmy na premierze "Mistrza" w reżyserii Macieja Barczewskiego. Głowacki wcielił się w postać pięściarza Tadeusza "Teddy’ego" Pietrzykowskiego, który walczył o życie na ringu w Auschwitz! Piotr Głowacki opowiedział "Super Expressowi" o przygotowaniu fizycznym i psychicznym. Co sądzi o walkach Fame MMA?

"Super Express" był na premierze filmu "Mistrz", która odbyła się w warszawskim Kinie Atlantic. Seanse "Mistrza" dostępne już w kinach! Na premierze pojawili się odtwórcy głównych ról: Piotr Głowacki, Grzegorz Małecki, Marcin Bosak, Rafał Zawierucha, Marcin Czarnik, Piotr Witkowski. Gwiazdor "Na dobre i na złe" wcielił się w postać pięściarza Tadeusza "Teddy’ego" Pietrzykowskiego. Był to jeden z pierwszych więźniów niemieckiego obozu koncentracyjnego Auschwitz (numer obozowy 77). Pietrzykowski to przedwojenny mistrz Warszawy w wadze koguciej. Trafił do obozu w pierwszym transporcie w 1940 roku. W Auschwitz przebywał 3 lata. Podczas uwięzienia stoczył kilkadziesiąt zwycięskich pojedynków na ringu, w których stawką było jego życie. Dla współwięźniów stał się symbolem nadziei na przetrwanie i pokonanie nazistowskiego terroru. Na premierze zapytaliśmy Piotra Głowackiego o przygotowanie do roli. Aktor zrzucił 16 kilogramów, osiągnął niesamowitą przemianę fizyczną, ale przygotowanie psychiczne było równie ważne. Głowacki nie miał wcześniej nic wspólnego ze sportami walki. Miał rok na przygotowanie sportowe. Odtwórca roli pięściarza zaskoczył nas swoją opinią o Fame MMA:

- Kiedy trenowałem musiałem karmić swoje pięściarskie ego i wtedy sobie wyobrażałem, że gdybym wystąpił w takim Fame MMA pokonałbym wszystkich!

Zobaczcie koniecznie, co jeszcze powiedział nam Piotr Głowacki w wideo!

Piotr Głowacki schudł 16 kg do roli. W FAME MMA pokonałbym wszystkich!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE