Gwiazdor TVN bezlitośnie MIAŻDŻY syna Martyniuka

i

Autor: Instagram @daniel.martyniuk.89 Gwiazdor TVN bezlitośnie MIAŻDŻY syna Martyniuka

Gwiazdor TVN bezlitośnie MIAŻDŻY syna Martyniuka: "Błazen. Nic nie osiągnąłeś"

2020-09-01 16:12

Daniel Martyniuk kolejny raz narobił sobie wrogów. Tym razem zaszedł za skórę gwiazdorowi TVN. Nie spodobały mu się wybryki syna Zenka. Mężczyzna znany z telewizji miał dość jego zachowania i postanowił nagrać wideo, w którym bezlitośnie miażdży syna Martyniuka: "Błazen. Nic nie osiągnąłeś!". Te słowa, to tylko kropla w morzu wielkiego wykładu. Sami zobaczcie!

Daniel Martyniuk kolejny raz wzbudza wielkie emocje. Syn Zenka zalazł za skórę gwiazdorowi TVN. Rafał Collins znany szerszej publiczności z programu "Ameryka Express" postanowił nagrać wideo, w którym przemówił do Daniela i postanowił przywołać go do porządku. Nie przebierał w słowach! Nazwał młodego Martyniuka błaznem i stwierdził, że niczego w życiu nie osiągnął. Wszystko przez brak cierpliwości: - Sorry, już po prostu gościu mnie tak irytuje że żyłka pękła... Jednak to dopiero początek! Co jeszcze powiedział jeden z braci Collins?

Zenek już płaci za wybryki syna. Nie będzie duetu z wielką gwiazdą

- Cześć Daniel, z tej strony Rafał Collins. Gościu, który wiele lat i bardzo ciężko pracował na pozycję, w której się znajduje. Własnoręcznie doszedłem do miejsca, na które tak naprawdę nie zasługuję w moim życiu, wiem, że nie wiesz na ten temat nic, ponieważ... wszystko co posiadasz zawdzięczasz swoim rodzicom - spoko, niech tak będzie. Tylko dlaczego tak mocno swoją pozycję szargasz? - zaczął gwiazdor TVN. Zaznaczył też, że Daniel Martyniuk mógłby zrobić naprawdę wiele dobrych rzeczy wykorzystując swoją sławę, którą zdobył tylko i wyłącznie dzięki rodzicom: - Być może nie jest ci z tym głupio, że sam nic nie osiągnąłeś. Być może dobrze ci się z tym żyje, być może nie doceniasz jak ciężko jest dojść do własnego celu, ponieważ nigdy nie miałeś żadnego celu i nigdzie nie musiałeś dojść.

Syn Martyniuka i kłopoty z prawem. Lista wszystkich wybryków

Rafał Collins w dalszej wypowiedzi miażdży syna Zenka i sugeruje, że nie zrobił w swoim życiu zupełnie nic. Odwołał się do jego wcześniejszych wybryków: - Nie zrobiłeś w muzyce nic, nie zrobiłeś nic w hotelarstwie, nie zrobiłeś nic, generalnie w życiu. (...) Po prostu już ci się poprzewracało w głowie, ale być może potrzebowałeś kogoś takiego jak ja, żeby ci powiedział otwarcie w twarz - zachowujesz się jak błazen i takiego kogoś jak ty trzeba przełożyć przez kolano jak gówniarza. (....) Na liścia to zasłużył sobie facet, a w moim przekonaniu na dzień dzisiejszy nie jesteś facetem (...) Weź się chłopaku w garść, przestań pajacować i zacznij żyć w realu.