Gwiazdy "19+" zostały rodzicami! Ciąża Małgorzaty Heretyk trwała 39 tygodni

2022-07-25 8:02

Małgorzata Heretyk (29 l.) i Ernest Musiał (26 l.) zostali rodzicami! Szczęśliwą nowinę para znana z serialu TVN "19+" przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Przy okazji świeżo upieczeni rodzice pochwalili się zdjęciem z maleństwem i ujawnili jego płeć.

Gwiazdy 19+ zostały rodzicami!

i

Autor: Instagram/@malgorzata.heretyk

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał są parą od kilku lat. Poznali się na planie serialu "19+" i to właśnie tam połączyło ich gorące uczucie. W przypadku tej dwójki zawsze wszystko było perfekcyjnie zaplanowane. Zaręczyny aktorów odbyły się pod koniec marca 2019 roku w ich ukochanym Londynie. Ernest bardzo się postarał, gdyż zapewnił ukochanej serce z kwiatów i wspaniały widok za oknem. 21 sierpnia 2020 roku para powiedziała sobie sakramentalne "tak". Teraz nastąpił kolejny ważny moment w ich związku, mianowicie doczekali się potomka. Po długich 39 tygodniach ciąży na świat przyszła upragniona i wymarzona przez tę dwójkę córeczka. Dziewczynka urodziła się 24 lipca, w niedzielę i to skoro świt. Dumni rodzice szczęśliwą nowiną pochwalili się w mediach społecznościowych, gdzie regularnie publikują zdjęcia ze swojego życia.

24 Lipca !!! ? 5:30 !!! ⏰ 51cm ?szczęścia ? !!! Nasz największy skarb ??‍???‍?? Kochamy Cię mała ❤️ - napisali aktorzy w sieci.

Pod postem z informacją o narodzinach córeczki posypały się gratulacje. I my również się do nich dołączamy. "Super Express" wita na świecie! <3

Pierwsza miłość. Ewa będzie miała dziecko z ochroniarzem Fabianem?! Żona Wekslera o jednym synu już zapomniała
Sonda
Pamiętasz "dziecko Gerbera"?

Chcesz zobaczyć coś ciekawego? Polecamy oryginalną stylizację Michała Szpaka! Wokalista jest królem metamorfoz!

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają