Gwiazdy na premierze książki Bestiariusz

i

Autor: MARCIN WZIONTEK/ SUPER EXPRESS Borys Szyc i Justyna Nagłowska interesują się inwestycjami w sztukę

Gwiazdy inwestują w sztukę?! Premiera książki "Bestiariusz"

2021-09-20 22:57

W weekend obyła się niesamowita premiera w warszawskiej Desie Unicum. Uroczyście przedstawiono książkę „Bestiariusz” autorstwa Michała Komara, z ilustracjami Pawła Kowalewskiego. Na sali, oprócz wielkich biznesu, znalazły się też nasze rodzime gwiazdy. Co tam robiły?

Spotkanie odbyło się w budynku Desa Unicum. Jest to największy dom aukcyjny w Polsce i docenia twórczość Pawła Kowalewskiego, nie tylko jako artysty malującego ikoniczne obrazy, ale komentatora rzeczywistości również w formie ilustracji książki. Zatem mogliśmy jednocześnie podziwiać dzieła artysty.

O czym jest „Bestiariusz”?

Książka „Bestiariusz” Michała Komara to zbiór opowieści o nieistniejących zwierzętach, a tak naprawdę jest komentarzem do rzeczywistości, która łatwiej opowiedzieć obrazem niż słowem. To nie jest książka dla dzieci, dotyka m.in. intymnych momentów z życia zwierząt np. jak rozmnażają się łasice i istot hojnie obdarzonych przez naturę. Jest wspaniałym przedmiotem, przepięknie wydana - przypomina smakowita bombonierkę.

Tylko u nas. Znamy kulisy nowego serialu TVP "Remiza"

Gwiazdy inwestują w sztukę

Na premierze oprócz wielkich świata biznesu, znalazły się też gwiazdy znane z telewizji. Pojawił się Borys Szyc z ukochaną Justyną, Magdalena Boczarska, Rafał Bryndal… To prywatnie znajomi i przyjaciele autorów, miłośnicy polskiej sztuki współczesnej, coraz bardziej popularnej zarówno wśród elit jak i młodego pokolenia. Ta książka jest wyjątkowym dziełem sztuki dlatego gwiazdy pojawiły się na jej promocji. Nasze gwiazdy coraz częściej kolekcjonują i inwestują w sztukę, rozumiejąc jej role.

Książkę ukazała się nakładem wydawnictwa Luna House.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE