Gwiazdy na pierwszych urodzinach klubu LGBT w stolicy

i

Autor: Materiały prasowe

Działo się!

Gwiazdy na pierwszych urodzinach klubu LGBT w stolicy!

2023-05-18 4:24

To była niesamowita i pełna emocji noc! Słynący z wyjątkowej tolerancji najmodniejszy klub w stolicy z okazji swoich 1 urodzin zgromadził setki gości. Niemal na całej ulicy Mazowieckiej zrobiło się kolorowo w związku z wydarzeniem. Publiczność bawiły gwiazdy takie jak: Majka Jeżowska, Mandaryna, Kasia Nova i druga Maryla.

Aż trudno uwierzyć, że właśnie minął rok odkąd na rozrywkowej mapie Warszawy działa najbardziej przyjazny klub La Pose, w którym swoją przestrzeń mają przede wszystkim osoby LGBT+. W każdy weekend odbywają się tam show z udziałem drag queen, burleska oraz imprezy taneczne. Każdy gość jest tam mile widziany i bezpieczny. Nawet Ed Sheeran wybrał sobie to miejsce na after po koncercie.

W ostatni weekend w La Pose odbyły się pierwsze urodziny klubu, które trwały aż trzy dni. W piątek odbyło się ogromne show Eurowizyjne w wykonaniu drag queens i koncert Mandaryny.

W sobotę program urodzin pękał w szwach. Największe hity La Pose zostały przypomniane w nowej odsłonie na scenie plenerowej. Bonusową atrakcją był koncert znanej wszystkim gwiazdy - Majki Jeżowskiej. Zaśpiewała swoje największe przeboje w rockowym stylu, które licznie zgromadzeni pod sceną goście śpiewali razem z nią. W ostatni dzień odbył się Dancing Międzypokoleniowy, na który zawitała prawie setka seniorów. Wieczorem powróciła niedzielna burleska w ognistym wydaniu, a po niej na scenie pojawiła się Kasia Nova.

Wśród gwiazd, które wpadły do La Pose na urodzinowe obchody pojawiły się,  m.in. Angelika Głaczkowska - uczestniczka "Big Brothera" i Ksenia Chlebicka - pogodynka Polsatu.

Maryla Rodowicz w starej sukience, ale na bogato. Na konferencję Polsatu przyszła w kreacji i dodatkach Dolce & Gabbana!
Sonda
Czy osoby LGBT powinny mieć prawo brać ślub w Polsce?