Festiwal nóg

i

Autor: Podlewski/AKPA

Panie postawiły na mini

Gwiazdy pokazały długie nogi na Top of The Top Sopot Festival 2022. Trudno wybrać najładniejsze

2022-08-17 14:00

Top of the Top Sopot Festival to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych. Gwiazdy robią wszystko, by jak najlepiej zaprezentować się przed publicznością. Jak się okazuje, bitwa toczy się nie tylko na głosy, lecz także na nogi. Aż trudno wybrać te najzgrabniejsze.

Najpiękniejsze Nogi w Sopocie

We wtorek rozpoczął się festiwal muzyczny w Sopocie. Jak co roku w Operze Leśnej pojawiło się wielu znakomitych artystów. Swoje największe hity zaprezentowała m.in. Kayah (55 l.), która zachwyciła świecącą, różową sukienką i zgrabnymi nogami. Uwagę publiczności skupiły na sobie również prowadzące: Agnieszka Woźniak-Starak (44 l.) oraz Paulina Krupińska (35 l.). Obie panie postawiły na bardzo krótkie sukienki, które odkrywały ich niezwykle zgrabne i długie nogi. Trudno wybrać te najładniejsze, szczególnie, że w konkurencji wziął też udział Smolasty (27 l.) ;-)

Festiwal nogi do góry

Wiemy kto jeszcze wystąpi na Top of The Top Sopot Festival 2022

Impreza potrwa aż trzy dni. W środę 17 sierpnia zaprezentują się na żywo takie gwiazdy, jak: Agnieszka Chylińska, Ewa Farna, Cleo, Feel, Margaret, Natalia Nykiel, Kombi, Blue Café, Nocny Kochanek, Storo. Tego samego wieczoru odbędzie się także konkurs Top Of The Top Challenge, w którym młodzi artyści zawalczą o prestiżową nagrodę "Bursztynowego Słowika". Ciekawe, czy któraś z pań również postawi na mini.

Zobaczcie naszą galerię i napiszcie w komentarzu, które nogi podobają Wam się najbardziej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE